ترین ها

زشت ترین شخصیت ها در بازی

این بار به زشت ترین شخصیت های بازی اشاره میکنیم که شاید حتی با دیدن عکس های آن ها نیز چندشتان شود. البته در بازی ها بر خلاف واقعیت زشت ترین شخصیت ها مربوط به زن ها میباشد اگر کنجکاو شدید با ما همراه باشید .

Mileena – Mortal Kombat

Mileena

این دختر خانمِ دوست‌ داشتنی! برای اولین بار در سال ۱۹۹۳ (حدود بیست و چهار سال پیش) و در دومین نسخه‌ از بازی مورتال کامبت به هواداران معرفی شد . از همان سال ها تا به امروز همواره به عنوان یکی از شخصیت‌ های نمادین و کهنه‌ کار سری جایگاه ویژه ای در قلب طرفداران این بازی بدست آورده است.

آنچه “ملینا” را از ابتدای ظهور تا به امروز و در میان درگیر شخصیت‌ های زنِ مورتال کامبت متمایز کرده چهره‌ی هولناکیست که به شکلی بسیار غلط‌‌‌ انداز در پسِ نقابی فریبنده پنهان شده و ظاهرِ حقیقی او را بخوبی از چشم بینندگان پنهان کرده است. پیش از برداشته‌ شدنِ نقاب، “ملینا” بانوییست جذاب با چشمانی زیبا و درخشنده اما درست همانند دخترانی که باران بتدریج آرایش روی صورتشان را محو می‌کند، او پس از برداشته شدنِ نقاب به هیولایی بسیار کریه و خونخوار تبدیل می‌شود. البته برای ما که امروزه در جامعه‌ ای مملو از انواع ملیناها زندگی می‌کنیم، این شخصیت بسیار معمولی و کلیشه‌ ای جلوه می‌کند. (لبخند انتقامجوبانه)

Mileena - Mortal Kombat

البته ذکر این نکته ضروریست که ظاهر این شخصیت در آخرین نسخه از این سری بازی، بسیار قابل تحمل‌ تر و زیباتر از نسخه‌ های پیشین شده که البته این مساله به هیچ عنوان چیزی از پتانسیل موجود در این شخصیت برای حضور در مقاله‌ی امروزِ ما کم نخواهد کرد.

Max Payne – Max Payne

Max Payneبدون تردید “مکس” یکی از به‌یادماندنی‌ ترین زشت ترین شخصیت‌ های تاریخ بازی‌ های کامپیوتری است که خاطرات شیرین و شخصیت زجرکشیده‌ و در عین حال دوست‌ داشتنی‌ اش تا ابد در ذهن گیمر‌های قدیمی باقی خواهند ماند. بی تردید برای بسیاری از شما خوانندگانِ عزیزِ این مقاله و گیمر‌های باتجربه، هیچ‌کدام از عناوینِ مشابهِ فعلی (و یا در بهترین حالت اکثرِ آن‌‌ها) دیگر هرگز حسِ شیرینِ تجربه‌ی عناوینی همچون نسخه‌ی اول و دوم “مکس پین” را تکرار نخواهند کرد.

با این وجود، حقایقِ ذکر شده به‌ هیچ عنوان مانع قضاوت عادلانه‌ ی ما در مورد طراحیِ چهره‌ ی بسیار عجیب این شخصیت در نسخه‌ ی اولِ این بازی نخواهند شد. چهره‌ ی “مکس” در “مکس‌ پین۱” بگونه‌ ای طراحی شده که انگار همه‌ ی مدت بازی، از دل‌پیچه‌‌ ی بسیار شدید و ناراحت‌ کننده‌ ای رنج می‌ کشد و در واقع هدف اصلی بازی رساندن این مامور به اولین و نزدیک‌ ترین سرویس بهداشتیِ است.

Moira Brown – Fallout 3

Moira Brown - Fallout 3

و اما نوبتی هم که باشد اکنون زمان معرفی بانوییست که تقریبا همه‌‌ ی هواداران سری بازی “فال اوت” (و بخصوص نسخه‌ی سوم آن) انتظار زیارتِ او در لیست امروز ما را داشتند. تنها یک جستجو ی کوتاه در گوگل کافیست تا متوجه شوید که چه بحث‌ های عریض و طویل ای در مورد شخصیت، ظاهر زشت و صد البته سیبیل‌‌ های کذایی این خانمِ محترم در میان هواداران این بازی شکل گرفته است…

کاملا درست شنیدید ، سیبیل !!

سایه‌ های روی صورت “مویرا” در این بازی بگونه‌ ای طراحی شده‌اند که در نگاه اول همانند سیبیل بنظر می‌رسند و همین مساله بیش از پیش به زیبایی‌ های خیره‌ کننده‌ ی این دوشیزه‌ ی گرامی افزوده‌ است. (گرچه عده‌ ای معتقدند که سیبیل مذکور سایه نبوده و واقعا از مو! تشکیل شده که البته تحلیل و بررسی این نکته‌ ی بغایت عمیق در اندک فضای این مقاله‌ ی فقیرانه نمی‌گنجد)

مطالب مذکور همه‌ ی ماجرا نیستند و نهایتِ زیبایی و جمالِ “مویرا” تنها پس از نابودیِ “مگاتِن” قابل مشاهده است :

Moira Brown

Darlene Fleischermacher – Dead Rising 3

Darlene Fleischermacher - Dead Rising 3

در بیانِ میزانِ حال بهم زن بودن “دارلین” کلمات عاجزند و زبان قاصر.

تقریبا هر معیار و صفتی که برای ورود یک شخصیت به لیست امروز ما لازم است را این شخصیت به کامل‌ ترین شکل ممکن در ظاهر و باطن خود حفط کرده است. اندامی در نهایت بی‌ تناسبی (و صد البته کثیفی)، چهره‌ ای بسیار کریه که حتی آرایش غلیظ هم نتوانسته چیزی از ارزش‌ های آن بکاهد، عادات رفتاری مشمئز‌کننده و در نهایت سبک مبارزه‌ ی بسیار چندش‌ آور (از جمله حرکاتی همچون بالا آوردن و استفاده از آن بعنوان نوعی حمله) تنها بخش کوچکی از دلایل بسیار زیادی هستند که باعث تنفر اکثریت هواداران این سری از این شخصیت شده‌اند.  

تنها نکته‌ ی مثبت این شخصیت آن است که می‌توانید با نشان دادن او به دوستانِ پرخورِ خود، آنان را به بهترین و ملموس‌ ترین شکل ممکن از عواقب هولناکِ این صفت مطلع کنید.

Uma – Witcher III

Uma - Witcher III

شخصی که در دنیای “ویچر” با نام Ugliest man Alive و بعنوان یکی از زشت‌ ترین موجوداتی که تابحال قدم به خاک این سیاره گذاشته شناخته می‌شود. در این موردِ خاص به‌هیچ عنوان توضیحات اضافه‌ ای لازم نیست، تنها نیم‌ نگاهی به تصاویر و ظاهرِ این موجود نفرین‌ شده شما را از بیخ و بنُن قانع می‌کند که این شخصیت نگون‌ بخت یکی از شایسته‌ ترین کاندید‌اهای ما برای حضور در فهرست زشت‌ ترین شخصیت‌های تاریخ بازی‌ های ویدئویی است.

Broodmother – Dragon Age

Broodmother - Dragon Age

همانگونه که بسیاری از شما دوستانِ پردیسی مطلع هستید شخصیت‌ های متنوعِ بازی‌ های نقش‌ آفرینی همواره پتانسیل ویژه‌ ای از خود برای حضور در اینگونه مقالات و لیست‌ ها نشان می‌‌دهند. بارِ دیگر به سراغ یکی دیگر از این شخصیت‌ ها، اما اینبار از دنیای “درگِن اِیج” می‌رویم. غولی بسیار کریه با نام lauryn the broodmother که با شکلِ ظاهری خود، نکته‌ ای عمیق و بسیار مهم را به بازیکنان یادآوری می‌ کند.

Margaret – Resident Evil 7

Margaret - Resident Evil 7

و در نهایت همانطور که احتمالا بسیاری از شما خوانندگانِ عزیز حدس زده بودید، فهرستِ بسیار زشت ترین شخصیت ها و آزاردهنده‌ ی ما هرگز بدون وجود ترسناک‌ ترین، مریض‌ ترین و کریه‌ ترین عضوِ خانواده‌ ی “بیکر” کامل نخواهد شد. اگر نسخه‌ ی هفتم از بازی رزیدنت اویل را هنوز تجربه نکرده‌ اید (و یا در ابتدای آن هستید) به‌هیچ عنوان دلیل انتخاب نهایی ما را “آنگونه که باید” درک نخواهید کرد.

هنگام آخرین مواجهه با این شخصیت بعنوان یک باس‌ فایت، “مارگارت” تغییر حالت داده و با دست و پایی درازتر از حالت معمول، استایلی عنکبوت مانند و با ظاهری بسیار هولناک برای شکارِ شما دست به کار می‌شود و دقیقا آنجاست که با یکی از کریه‌ المنظر‌ترین موجوداتی که تابحال در زندگی خود مشاهده کرده‌ اید روبرو خواهید شد. هیچ توضیحی نمی‌ تواند حق مطلب را آنگونه که باید در مورد آخرین مبارزه‌ ی شما با مارگارت بیان کند.

همچنین بخوانید : بدترین بازی های تاریخ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا