ترین ها

خشن‌ترین بازی ها در جهان

در این مطلب به خشن‌ترین بازی ها اشاره میشه که علاقه خیلی از جوانان به سمت همچین بازی هایی کشیده میشود یازی هایی از قبیل :

F.E.A.R

f.e.a.r

سال عرضه: ۲۰۰۵
سازنده: Monolith Productions
پلتفرم: PC – PS3 – Xbox 360

جدای از حس ترسی که همواره گیمر را دنبال می‌کند و هوش مصنوعی که فرصت نفس کشیدن به شما نمی‌دهد، F.E.A.R را به راحتی می‌توان در میان خشن‌ترین بازی‌ها قرار داد. هرچند سال‌ها قبل از انتشار این بازی، Soldier of Fortune قطع شدن اعضای بدن را تبدیل به یک استاندارد کرد. ولی در F.E.A.R ترکیب این مورد با صحنه‌های آهسته و پخش شدن حجم زیادی خون می‌تواند لحظات خارق‌العاده‌ای را شکل دهد.

The Punisher

The Punisher

سال عرضه: ۲۰۰۴
سازنده: Volition
پلتفرم: PC – Xbox – PS2

بازی The Punisher هرچند از دید کیفی در جایگاه قابل توجهی قرار نمی‌گیرد و اصولی استاندارد را پیاده‌سازی کرده اما از دید خشونت تمام توان خود را به کار گرفته. جدای از مبارزات عادی که به اندازه کافی خشن هستند، گیمر در The Punisher فرصت اجرای مجموعه‌ای از حرکات نهایی به شدت خشن را روی دشمن‌ها در اختیار دارد.

Postal 2

postal

سال عرضه: ۲۰۰۳
سازنده: Running with Scissors
پلتفرم: PC

لقب جنجال‌ساز برای مدتی طولانی در مقابل نام مجموعه بازی Postal قرار داشت و بخش عمده‌ای از محبوبیت آن نیز به همین واسطه کسب شد. بازی‌هایی که شاید از دید کیفی حرف خاصی برای گفتن نداشتند اما هر آن چیزی که به عنوان هنجار شناخته می‌شود را نابود کرده‌اند. برای داشتن تصوری درست از خشونت Postal 2 همین نکته کافیست که برای کاهش صدای اسلحه شخصیت اصلی می‌توانید گربه‌ای را گرفته آن را روی اسلحه خود سوار کنید ! تا نقش صداخفه‌کن را ایفا کند.

Doom

DOOM

سال عرضه: ۲۰۱۶
سازنده: id Software
پلتفرم: PC – Xbox One – PS4 – Nintendo Switch

بازی Doom که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد از دید گیم‌پلی توانست بازگشتی موفق به ریشه‌ها را رقم بزند و البته در زمینه نمایش خشونت نیز دقیقا همین مسیر را دنبال کرد. مجموعه‌ای از تمام‌کننده‌های هیجان‌انگیز که هرکدام به نحوی خاص دشمن‌ها را متلاشی می‌کنند از جمله نکات جذاب ساخته id Software به شمار می‌رود. این بازی از خشن ترین بازی ها محسوب میشود.

God of War 3

God of War 3

سال عرضه: ۲۰۱۰
سازنده: SIE Santa Monica Studio
پلتفرم: PS3 – PS4

خشمی که کریتوس در بازی god of war 3 برای از بین بردن هر کدام از دشمن‌هایش به نمایش می‌گذارد، مطمئنا برای طرفداران خشن‌ترین بازی ها فرصتی ایده‌آل بود تا انرژی خود را تخلیه کنند. سازندگان بازی حتی برای اولین‌بار در این مجموعه از نمای اول شخص بهره برده بودند تا خشونت ماجرا را به شکلی دقیق‌تر نمایش دهند.

Splatterhouse

Splatterhouse

سال عرضه: ۲۰۱۰
سازنده: BottleRocket
پلتفرم: PS3 – Xbox 360

از همان ابتدا که ساخت ریبوت Splatterhouse تایید شد، سازندگان آن اعلام کرده بودند که خشونت یکی از اصلی‌ترین تمرکزهای آنهاست و به نظر می‌رسد حداقل در این زمینه کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. و این بازی یکی از خشن ترین بازی ها است

Mortal Kombat

Mortal Kombat

سال عرضه: ۲۰۱۱
سازنده: NetherRealm
پلتفرم: PC – PS3 – Xbox 360 – PS Vita

فرقی نمی‌کند درباره کدام نسخه از مجموعه بازی‌های Mortal Kombat صحبت می‌کنیم. قابلیت X-Ray توانست خشونت Mortal Kombat را در جایگاه متفاوتی نسبت به دیگر بازی‌های خشن تاریخ قرار دهد. قابلیتی که دیگر تبدیل به یکی از اصول اصلی مجموعه شده و در کنار Fatality‌ های پرشمار، شرایط را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده تا لقب خشن‌ترین بازی ها تاریخ به Mortal Kombat برسد.

همچنین بخوانید : حقایق زیبا و خواندنی در مورد بازی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا