ترین ها

شخصیت های زن جذاب در بازی ها

این شخصیت های زن جذاب بازی های ویدیویی ،هستند، بنابراین نباید گول ظاهر فریبنده شان را بخورید. در این مقاله می خواهیم این شخصیت ها را براساس جذابیت فیزیکی و زیبایی شان طبقه بندی کنیم. البته برخی از ویژگی های ظاهری شان غیرواقعی به نظر می رسد.

آنا ویلیامز – Tekken

Ana Vilyamiz

او جذاب، دلفریب و خوش لباس است و اندام زیبایش را به رخ می کشد. تاکتیک های مبارزه او هر دشمنی را به زانو درمی آورد. او یک زن جذاب است و تکنیک های مرگبارش تمام دشمنان را می ترساند.

نینا ویلیامز – Tekken

نینا ویلیامز

یک زن بلوند جذاب اما قدرتمند و مرگبار که برخلاف خواهرش آنا که همیشه تلاش می کند جذاب به نظر برسد، ذاتا جذاب و فریبنده است. او نماد کامل جذابیت و سرد بودن است.

چونی لی – Street fighter

چونی لی

دختر محبوب چینی با پیراهن آبی که نماد بازی مبارزه و یکی از زنان برتر دنیای بازی محسوب می شود. پاهای ماهیچه ای و فرز او می توانند با سرعت نوز حرکت کرده و قربانی را از پا دربیاورند.

کاسومی – Dead or alive

کاسومی – Dead or alive series

او نه تنها اندام بسیار جذابی دارد بلکه لگدهای پرسرعت او و حملات مرگبارش هر دشمنی را به راحتی شکست می دهد. این دختر ۱۷ ساله بلوند علاوه بر اینکه یک مبارز بامهارت است، یکی از جذاب ترین اندام های دیجیتالی تاریخ را داراست.

ماریگان آنسلند – Darkstalkers

MORRIGAN AENSLAND

شخصیت خاص چندگانه ماریگان با زیباترین بال های ممکن که عقایدتان درباره زیبایی را تغییر می دهد. نام او از یک الهه الهام گرفته شده و با دیدن عکس او به دلیل این نامگذاری پی می برید. او تکنیک های جادویی داشته و می تواند بال های خود را به سلاح و سپر تبدیل کند.

ایوی ولنتاین – Soul calibur

iyovi valentine

دختر یک دزد دریایی نامیرا که با هیکل زیبا، شمشیر شلاقی و پوشش خاص خود، هم بیننده را مشتاق کرده و هم او را می ترساند. در حقیقت نمی توان گفت ظاهر زیبایش بیشتر به چشم می آید یا توانایی های مبارزه اش. اگر ظاهرش توجهتان را جلب نکرده مطمئنا مهارت های مبارزه اش این کار را می کند.

همچنین بخوانید : زشت ترین شخصیت های بازی

 

 


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا