اخبار بازی

به‌زودی ظاهر شخصیت Wolverine به بازی Fortnite اضافه خواهد شد

Wolverine

اگرچه بیشتر زمزمه های اخیر درباره عدم توجیه قانونی این بازی با اپل بوده است ، شایعات پیرامون زیورآلات جدید بازی Fortnite در آینده همچنان در حال پخش در انجمن ها است. در اوایل امروز ، توییتی پخش شد که با ادعایی مبنی بر توسعه‌دهندگان قصد دارند Wolverine را به عنوان ظاهر منتشر کنند.

Wolverine

کاربر توییتر HYPEX ، که عموماً با اخبار و نشت شایعات Fortnite شناخته می‌شود ، اظهار داشت که یک منبع بسیار معتبر می‌گوید که اپیک (Epic) برنامه‌هایی را برای ظاهر Wolverine و Wolverine Claws در نظر گرفته است، همچنین ممکن است آن‌ها را برای فصل ۴ به عنوان تزئینات و لباس‌های مخفی، به عنوان اضافه کند. بعد از به‌روزرسانی‌های اخیر قهرمانانی مانند The Avengers و Aquaman را معرفی کردند، به هیچ وجه جای تردید نیست که یک ظاهر Wolverine را در برنامه‌ی کاری خود داشته باشند. به روزرسانی‌های بازی Fortnite، اعضای X-Force مانند Psylocke را نیز وارد جریان خواهند کرد، بنابراین حتی نمی‌توان گفت که X-Men دیگر ممکن است در آینده به Wolverine بپیوندد. در صورتی که نشت فوق واقعیت داشته باشد HYPEX بسیار شفاف پستش را با نشت احتمالی منتشر کرد، بنابراین هواداران باید خوش بین باشند. حتی اگر نشت درست است، برنامه‌های توسعه‌ی بازی اغلب تغییر می‌کنند. بهتر است قبل از آماده سازی منتظر اعلام رسمی باشید.

Fortnite

Wolverine

گذشته از گنجاندن سایر ابرقهرمانان ، اپیک سال گذشته نیز شخصیت‌های مختلفی را در بازی معرفی کرد. این صرفاً شایان ذکر برای این امر است که باعث می‌شود پنجه های Wolverine یک انتخاب عالی برای توسعه دهندگان باشد ، زیرا این ویژگی‌های نسبتاً جدیدی را نشان می‌دهد. احتمالاً این همان تفکری بود که علاوه بر تعجب آور بودن علاوه بر این از هالک به ​​عنوان یک انتخاب در بازی بتوان استفاده کرد. اگر منبع موثق  HYPEX صحیح باشد ، این امر می‌تواند همه چیز را در به نفع مارول بازگرداند، زیرا با توجه به اینکه چند فصل گذشته بر خصوصیات و محتویاتی از  DC Comics مانند هارلی کوین ، بتمن و آکوامن تمرکز کرده بودند. با توجه به بسته خرده فروشی‌های آینده جوکر و Poison Ivy ، تعداد کمی از قهرمانان دیگر برای کمک به بازی اضافه خواهند شد. اگرچه صحبت از بسته‌های خرده فروشی است ، برخی از طرفداران ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر نگران اختلافات حقوقی فعلی میان اپیک، گوگل و اپل باشند. اگر بازیکنان قادر به انجام خریدهای درون بازی نباشند ، ممکن است در کل برخی از این نشت ها نقطه ضعف باشد. جدا از همه‌ی این‌ها، اگر راهی برای پرداخت درون برنامه‌ای وجود نداشته باشد ، خرید ظاهر جدید جوکر دشوار است.

 

Wolverine

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا