اخبار بازی

Fall Guys جایزه ای ویژه برای بهترین بازیکن این بازی دارد

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout به ‌سرعت تبدیل به یکی از محبوب‌ ترین عناوین سال ۲۰۲۰ شد. در طی دو هفته ‌ی اخیر،این بازی  از زمان راه اندازی تاکنون بیش از ۱۰ میلیون کاربر منحصر به ‌فرد را دیده است. با یک بازی به همین اندازه محبوب و موفق ، خوب است که یک حساب کاربری در رسانه های اجتماعی داشته باشید که در رتبه‌ های بالای بازی خود قرار بگیرید و مطمئناً در مورد Fall Guys نیز اتفاق می‌افتد، زیرا حساب توییتر به‌ تازگی نشان داده است که یک پاداش پنهانی وجود داشته که از میان بهترین‌ها به یکی از آن‌ها تحویل داده شد.

جایزه ای ویژه

پس از گذراندن یک هفته بسیار موفق در بازی Fall Guys بازی‌ بازی به نام Trolling Timthetatman، در نهایت موفق به کسب اولین جایزه ویژه در این عنوان شد، این بازی ‌باز در رسانه ‌های اجتماعی از استریم کردن این عنوان آغاز کرد تا جایزه ای بسیار جذاب را برای بهترین بازی‌باز Fall Guys دریافت کند.

طبق توئیتی، برخی از جستجوها برای پیدا کردن بهترین بازی ‌باز آماری در کل این عنوان انجام شده است. هر شخصی درجه پادشاه یا ملکه در Fall Guys به اخیتارش در آورد، لباس ویژه‌ای در نسخه‌ ای که روز شنبه منتشر شد، دریافت می‌کند.

پس از گذشت بیش از یک ساعت و نیم ، هیچ کس با ارسال تصویری از لباس جدید ، واکنشی به این خبر را بازنگرداند. بسیاری توئیت کرده ‌اند که بهترین بازی‌باز هستند، حتی تصاویر جعلی را نشان می‌دهند اما هیچ کدام لباس جدید را نشان ندادند. بازی Fall Guys دستاورد بهترین بازی ‌باز را دارد که به نظر غیرممکن می‌آید که هر بازی‌بازی بتواند به دست بیاورد، اماهنوز تا این لحظه معلوم نشده که بهترین بازی ‌باز برتر جهان چه کسی است،چون این موضوع به‌صورت خصوصی به خود آن مخاطب اعلام می‌شود.

کمک به امو خیریه

یک جایزه‌ ی ویژه نیز برای بازی‌ بازانی که از رسانه ‌های اجتماعی در بازی Fall Guys استفاده می‌کنند قرار گرفته است. اخیراً موسسه ‌ی خیریه مربوط به بازی Fall Guys یک پیشنهاد را برای اضافه کردن ظاهر خاصی به بازی آغاز کرده است.

هرکسی که بتواند بالاترین کمک مالی را ارسال کند، فردی خواهد بود که ظاهر ویژه را در بازی دریافت می‌کند. به احتمال زیاد بازی Fall Guys همچنان در خارج از این موسسه‌ ی خیریه مجوزهای دیگر برای ظاهرهای جدید را به‌روزرسانی خواهد کرد، اما باز هم این روشی شگفت انگیز برای ایجاد حسن نیت و سرگرمی با طرفداران است.

عنوان بسار پرطرفدار به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، زیرا به‌روزرسانی برای Fall Guys تازه تغییرات مثبتی ایجاد کرد که هواداران خواهان آن بودند. اینکه آیا با روش‌های سرگرم کننده‌ی آنلاین، جمع آوری پول برای امور خیریه یا سرگرمی با طرفداران ارتباط برقرار می کند، باعث شده است که این عنوان  جز محبوب ‌ترین آثار در دنیای بازی‌های رایانه‌ای باشد.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت کافی رو برده باشید.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا