اخبار بازی

نینتندو سوییچ ونسخه جدید

انتشار نسخه‌ جدیدی از کنسول نینتندو سوییچ

از سال ۲۰۱۹ اخبار و گفته ‌هایی را می‌شنویم که شرکت نینتندو قصد دارد که چندین نسخه‌ی مختلف از نینتندو سوییچ را در دسترس مخاطبین قرار دهد    و اگرچه این شرکت پس از عرضه‌ی سوییچ لایت اعلام کرد، که فعلاََ برنامه‌ ای برای عرضه‌ی نسخه‌ های بیشتر ندارد اما گزارش‌های جدید گفته میشود که نسخه‌ای قدرتمند‌ و پیشرفته ‌تر از این کنسول در برنامه ‌های نینتندو قرار دارد.

اخیراََ گزارشی جدید از طرف وبسایت The Edge Markets منتشر شده که به نسخه‌ ای جدید از این کنسول اشاره دارد. در این گزارش آمده است، شرکت نینتندو در حال حاضر برروی نسخه ‌ای جدیدی  کار می‌ کند و در سال ۲۰۲۱ آن را عرضه‌ ی جهانی خواهد کرد. بر اساس توصیف ‌های این منبع خبری کیفیت صفحه‌ نمایش نسخه ‌ی جدید بسیار بهتر خواهد بود و همچنین پیشرفت هایی در زمینه‌ی تعامل مخاطب با بازی صورت گرفته است.

با عرضه‌ ی کنسول ‌های نسل بعدی، پلی‌ استیشن ۵ و ایکس ‌باکس سری اکس، در اواخر امسال، تفاوت میان قدرت نینتندو سوییچ و کنسول‌ های دیگر بیش از پیش خواهد شد. بنابراین عرضه‌ی کنسولی قدرتمند‌تر چندان غیر منطقی و دور از ذهن نیست. اگر چنین گزارشی حقیقت داشته باشد ما باید تاثیر شیوع ویروس کرونا برروی برنامه‌ریزی‌ های تولید، تامین منابع و خطوط پخش محصولات را در نظر بگیریم. اگرچه اخیراََ آن ‌ها اعلام کرده‌اند که بخش‌های مختلف شرکت از اوایل شیوع کرونا بهبود پیدا کرده ‌اند و حالا در وضعیت بسیار بهتری قرار دارند.

به نظر شما این کنسول جدید نینتندو سوییچ میتونه با بقیه کنسول های نسل جدید رقابت بکنه ، باید صبر کرد و دید که نینتندو سوییچ  چقد میتونه پیشرفت کنه تا مخاطب بیشتری رو جذب کنه.؟

 

همچنین بخوانید خبری از:بازی های مستقلی که قرار است برای نیتندو سوییچ عرضه شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا