اخبار بازی

تاریخ انتشار EA Play برروی استیم مشخص شد.

EA Play

تاریخ انتشار EA Play برروی استیم ، سرویس EA Play در تاریخ ۱۰ شهریور ماه سال جاری (۳۱ آگست سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران فروشگاه استیم قرار خواهد گرفت.

سرویس EA Play در کنار مجموعه‌ای از عناوین شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، چالش‌ها و پاداش‌های اختصاصی را در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد داد و به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های جدید را زودتر از دیگران تجربه کنند. این سرویس که پیش از این EA Access نام داشت، در اختیار کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و فروشگاه Origin قرار گرفته بود شرکت الکترونیک آرتس در ماه‌های اخیر برخی از محصولات خود را برروی فروشگاه استیم عرضه کرده بود و حالا نوبت به سرویس اشتراکی این شرکت رسیده است. براساس اطلاعات منتشر شده، سرویس EA Play در تاریخ ۱۰ شهریور ماه برروی فروشگاه استیم عرضه می‌شود.

EA Play

شرکت الکترونیک آرتس سه بازی بزرگ و مورد انتظار را در اختیار دارد که در آینده‌ی نزدیک منتشر می‌شوند. مشترکین سرویس EA Play مزایای مختلفی را برای این سه بازی دریافت خواهند کرد.

Madden NFL 21

کاربران بازی Madden NFL 21 می‌توانند زودتر در تاریخ ۳۱ شهریور ماه  به تجربه‌ی این بازی بپردازند. علاوه برای چالش‌های اختصاصی در نظر گرفته شده، مشترکین سرویس EA Play یک بسته‌ی Madden Ultimate Team در روز نخست، سه عدد Gold Team Fantasy Packs به صورت ماهانه و بسیاری مزایای دیگر را دریافت خواهند کرد.

تاریخ انتشار EA Play برروی استیم Madden-21

FIFA ۲۱

مشترکین سرویس EA Play در تاریخ ۱۰مهر ماه  (۱ اکتبر)  به نسخه‌ی آزمایشی بازی FIFA ۲۱ دسترسی پیدا می‌کنند، علاوه مزایای دیگری از جمله افزایش میزان تجربه‌ی دریافتی در بخش  FIFA Ultimate Team Season Objective برای آن‌در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار EA Play برروی استیم FIFA 21

بازی‌بازان Star Wars: Squadrons نیز آیتم‌های مختلفی از جمله Interceptor Elegance Helmet و یا Ashen Monarch Starfighter Paint Job Set را دریافت خواهند کرد.

سرویس EA Play برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۱۴٫۹۹ دلار و یا ۹۹٫۹۹ دلار به صورت سالانه، اشتراک این سرویس را تهیه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا