معرفی بازی

معرفی بازی Spec Ops : The Line

بازی Spec Ops : The Line ، یک بازی اکشن سوم شخص است که توسط Yager Development ساخته شده است. بازی به نوعی ، ادامه مجموعه Spec Ops است که توسط استودیو های Zombie شروع شد. این بازی توسط وبسایت رسمی ۲K Games ، بر روی پلتفرم های PC ، X360 و PS3 منتشر شده است. بازی در دبی ، که حالا نوسط طوفان های شنی ویران شده است اتفاق می افتد.

martin walker and the delta biys

داستان

Spec Ops : The Line ، بازیکن را به یکی از پولدار ترین شهر ها در دنیا یعنی دبی میبرد. شهر توسط طوفان های شنی ویران شده است. در هنگام رو در رویی با این بلایای طبیعی ، گروهی از سربازان به فرماندهی John Konrad در شهر مانده اند تا از ساکنانی که نمیتوانند فرار کنند محافظت کنند. ارتباط با جوخه قطع می شود پس ارتش زمانی که سیگنال هشداری دریافت میکند ، یک تیم نجات می فرستد.

بازیکن با Martin Walker و جوخه نیروی Delta همراه می شود و به دبی پوشیده شده از شن ، سفر می کند. در هنگام بازی معلوم می شود که این مأموریت ، فقط یک مأموریت نجات معمولی نیست ، Johk Konrad و سربازان وفادارش علاقه ای به نجات پیدا کردن ندارند. در هنگام این مأموریت ، اخلاقیات بازیکن بیشتر از یکبار مورد امتحان قرار می گیرد. اخلاقیات در این بازی مهم است ، زیرا بازیکن باید در هنگام بازی در شریاط سخت ، تصمیماتی بگیرد که بر جان های بسیاری تأثیر گذار است.

Martin Walker

گیم پلی

بازیکن در موقعیت های متعاقبی گشت و گذار میکند و با دشمنان مبارزه می کند در حالی که سه سرباز ماهر را در اختیار دارد. شن یکی از عانصر مهم بازی است.رزیرا در بیشتر از چند مورد در بازی نقش متحد یا حتی دشمن شما را بازی می کند. بازیکن ، هم در خیابان های پوشیده شده از شن و هم در ساختمان های مجلل با چندین طبقه گشت و گذار خواهد کرد.


PEGI rating 

PEGI rating

bad language PEGI

violence PEGI

online PEGI

 

 

 


نیازمندی های سیستم :

: PC / Windows

Recommended: Quad Core i5 2.4 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM – Vista/7), graphic card 512 MB (GeForce 9800 GTX or better), 10 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7, Internet connection

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا