معرفی بازی

معرفی بازی Max Payne I

بازی Max Payne ، یک بازی اکشن سوم سخص است که توسط استودیوی فنلاندی Remedy Entertainment توسعه داده شده است ، این بازی در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۰۱ برای PC منتشر شد و طی سال‌های متمادی ، برای کنسول‌های دیگر نیز منتشر شد. این‌ بازی به گونه‌ای محبوب شد حتی برای PS4 نیز با کیفیت ۱۰۸۰ منتشر شد. شخصیت اصلی این بازی ، یک مأمور مخفی از دایره مبارزه با مواد مخدر است که مأموریت دارد که منبع ماده مخدر جدید به نام والکیر را کشف کند.

Max Payne

داستان

داستان بازی Max Payne ، حول محور وقایعی می گذرد که برای مکس پین که یک مأمور مخفی است رخ می‌دهد. همسر و دختر او با بی‌رحمی توسط قاتلانی که تحت تأثیر مخدر جدیدی به نام والکیر بودند ، کشته می‌شوند. این شرایط زمانی که او متهم به قتل دوستش که او نیز یک مأمور DEA بود می‌شود به طور دراماتیکی پیچیده‌تر می‌شود. حال در کنار اینکه او باید از همکاران سابقش مخفی شود ، او همچنین باید وارد دنیای زیرین نیویورک شود تا رد مافیای مواد مخدری که مسئول تراژدی اوست را بزند. او متوجه می شود که مخدر نام برده ، بخشی از پروژه مخفی دولت به نام والهالا است که دلیل آن ، مطالعه بر روی نحوه اثر این دارو بر خشونت و قابلیت های نبرد سربازان است.

 

جنبه های فنی

گرافیک بازی Max Payne ، بر اساس موتور گرافیک اختصاصی Remedy است که در زمان خودش ، جزئیات زیادی را برای مخاطب به ارمغان می‌آورد. یکی از ویژگی های جذاب بازی ، ساختن کات سین ها به سبک کتاب های کمیک تست که داستان بازی را به صورت خاطراتی از شخصیت اصلی نشان میدهد.


: PEGI rating

PEGI rating

PEGI Violence

 

 

 


نیازمندی های سیستم :

Pentium II 400 MHz

 ۶۴mb Ram

Graphic Card

منبع
Game PressureSteam
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا