معرفی بازی
موضوعات داغ

معرفی بازی Call of Duty: Black Ops II

ندای وظیفه : عملیات سیاه ۲ (Call of Duty: Black Ops 2) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط تری‌آرچ (Treyarch) ساخته و توسط اکتیویژن (Activision) در نوامبر ۲۰۱۲ برای PS3 ، Xbox360 و Microsoft Windows منتشر شد.

Call of Duty: Black Ops II اولین بازی از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه است که دارای تکنولوژی تسلیحاتی آینده بوده و همچنین برای اولین بار در این مجموعه ، داستان بازی به چندین شاخه تقسیم می‌شود که کاربر میتواند یکی از آن ‌ها را انتخاب کند و ادامه دهد. بلک اپس ۲ نهمین قسمت از سری بازی‌های ندای وظیفه است که داستان آن به دو بخش تقسیم شده‌ می شود، بخش نخست بازی ادامهٔ وقایع Call of Duty: Black Ops I را دنبال می‌کند و بخش دوم در سال ۲۰۲۵ زمانی که سلاح‌های پیشرفته به وجود آمده‌است ، رخ می‌دهد. همچنین بازی دارای قابلیت نمایش سه بعدی است.

داستان :

قسمت تک نفره دارای دو داستان بهم مرتبط است : اولین داستان در سال‌های دههٔ ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰ رخ می‌دهد و داستان دیگر در سال ۲۰۲۵. قهرمان بازی‌ های عملیات سیاه ، الکس میسون به عنوان قهرمان داستان در بخش جنگ سرد مجدداً نقش آفرینی خواهد کرد ، و در آنجا در جنگ‌های واسطه‌ای برای ایالات متحدهٔ آمریکا در جنگ سرد می‌جنگد. محل‌های مشخص برای این بخش از بازی عبارتند از : محل‌های متعددی در آمریکای مرکزی ، افغانستان در زمان تهاجم شوروی و آنگولا. در این بخش از بازی ، همچنین شاهد ظهور رسوایی دشمن اولیهٔ بازی ، رائول منندز خواهیم بود. رائول ، رهبر «کوردیس دای» است. کوردیس دای یک جنبش مردمی است که به عنوان قهرمانان قربانی‌های نابرابری اقتصادی گرامی داشته می‌شود. دوست و همکار میسون با نام فرانک وود نیز بر می‌گردد و داستان را در قسمت مربوط به سال ۲۰۲۵ روایت می‌کند.

IICall of Duty: Black Ops

در آینده بازی ، پسر الکس میسون با نام دیوید در نقش اول بازی می‌کند. هنگامی که بورس سهام چین توسط یک حملهٔ سایبری فلج می‌شود ، چین صادرات عناصر زمینی کمیاب را تحریم می‌کند که اینکار منجر به یک جنگ سرد جدید بین چین و آمریکا می‌شود. در این برههٔ زمانی ، جنگ بوسیلهٔ ربات‌ها ، جنگ‌افزار سایبری ، وسیله‌های بدون سرنشین و سایر تکنولوژی‌های آینده‌ای انجام می‌گیرد. دراین شرایط ، منندز سعی می‌کند تا با تحریک درگیری بین طرفین ، یک جنگ تمام عیار را براه اندازد. محل‌های شناخته شده برای این قسمت از بازی عبارتند از : لس آنجلس ، سنگاپور ، سوکوترا و یمن.

IICall of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops

بخش زامبی ها :

بخش زامبی‌ها در بازی عملیات سیاه II مجدداً وجود دارد و مبارزات خاص خود را دارد. این قسمت در بازی‌های ندای وظیفه: جهان در جنگ و ندای وظیفه: عملیات سیاه I نیز وجود داشت. این برای سومین بار است که زامبی‌ها در بازی ندای وظیفه ظاهر می‌شوند و اولین بار است که دارای کمپین مجزا در کنار داستان اصلی بازی هستند. بخش زامبی از موتور چند نفره استفاده می‌کند تا یک تجربهٔ جمعی عمیق‌تر در کنار اشکال جدید بازی ایجاد شود.

IICall of Duty: Black Ops

حداقل سیستم مورد نیاز برای PC :

CPU: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
RAM: 2GB for 32-bit OS or 4GB for 64-bit OS
GPU: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB
DX: DX10
OS: Windows Vista SP2 or Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا