معرفی بازی

معرفی بازی Assassin’s creed : Syndicate

بازی Assassin’s creed : Syndicate ششمین بخش اصلی از مجموعه پر فروش Assassin’s creed است . این بازی که در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ بر روی پلتفرم های PS4 و X one و در ۱۹ نوامبر همان سال برای PC منتشر شد ، توسط تیم Ubisoft کبک توسعه یافته است.

jacob ، قهرمان جدید ;)

Assassin’s creed : Syndicate نهمین بازی مجموعه Assassin’s creed است. این مجموعه در سال ۲۰۰۷ توسط Ubisoft شروع شد و اعتباری جهانی از آن موقع تا الان کسب کرده است.

داستان

این دفعه ، داستان در لندن دوره ویکتوریا در سال ۱۸۴۸ اتفاق می افتد. تم اصلی بازی ، انقلاب صنعتی و تأثیرات آن بر روی جامعه و بهره برداری از کارگران ، کسانی که برای اینکه آینده بهتری داشته باشند در پایتخت جمع شده اند و در نهایت برده هایی برای نظام کاپیتالیسم شدند را نشان میدهد. ای وضعیت زمانی تغییر میکند که جامعه (مخصوصاً خلافکاران زیر زمینی ) تحت حمایت اساسین ها قرار می گیرند. یکی از آنها Jacob Frye ، یک مرد جوان تند مزاج با علاقه شدید به دعوا و مشروبات الکلی است. هدف او تحریک کردن شورشی در برابر آنهایی که به کارگران ستم میکنند است که در واقع نوعی دیگر از تعهدات آنها در مبارزه با تمپلار هاست.

jacob frye

گیم پلی

بزرگترین نو آوری در بازی Assassin’s creed : Syndicate معرفی دومین شخصیت قابل بازی کردن است. این شخصیت کسی نیست جز Evie ، خواهر دو قلوی Jacob. او با قابلیت های تحلیلی و وضعیت آرامی که دارد به مکملی بی نقس برای برادرش تبدیل شده است. داستان اصلی بین این دو شخصیت اصلی تقسیم شده است. هر کدام از آنها مأموریت های خود را دارند ( بیشتر آنها مربوط به جیکوب است ) ، اما میتوانید آزادانه شخصیت ها را کنار هم بازی کنید. علاوه بر این ، بازی تعدادی اسلحه جدید معرفی کرده است : یک شمشیر عصا ، تیغه کوکری ، پنجه بوکس و یک هفت تیر و همچنین حرکات جدیدی هم اضافه شده اند ، نبرد ها سریعتر و خشن تر از همیشه شده اند. علاوه بر این ها مکانیزم حمله یواشکی نیز پیشرفت کرده است

Jacob and Evie Frye

یکی دیگر از عناصر گیم پلی بازی Assassin’s creed : Syndicate این است که می توانید به افراد Jacob دستور دهید. میتوانید از آنها برای گرفتن کنترل مناطق متوالی شهر استفاده کنید تا با سرمایه داران بزرگ لندن مبارزه کنید.

تکنولوژی 

درست مانند قسمت قبلی این مجموعه ( Assassin’s creed : Unity ) ، بازی از یک نسخه توسعه یافته از موتور Anvil استفاده می کند که برای پلتفرم های نسل هشتم توسعه یافته است.


PEGI rating

PEGI rating

bad language PEGI

violence PEGI

 

 

 


سیستم مورد نیاز :

: MINIMUM

(OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions

Processor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz

Memory: ۶ GB RAM

(Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

: RECOMMENDED

(OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions

Processor: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz

Memory: ۸ GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB of VRAM) or better

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

منبع
Game PressureSteam
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا