معرفی بازی

معرفی بازی Assassin’s creed Origins

بازی Assassin’s creed Origins هفتمین بازی از مجموعه پر فروش Assassin’s creed است که توسط Ubisoft ساخته و منتشر شده است. این بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ بر روی پلتفرم های PC ، PS4 و X one منتشر شد.

Bayek

Assassin’s creed Origins هفتمین بازی از مجموعه پرفروش با دنیای آزاداست. این مجموعه توسط استودیوی Ubisoft که در Montreal قرار داردتوسعه یافته است. این بازی نوآوری هایی را به مجموعه اضافه کرده است که شامل تغییرات بی شمار ، پیشرفت ها و مکانیزم های کاملاً حدید داستان جدید آن است. در کنار اینها ، Assassin’s creed Origins اولین قسمت از مجموعه است که تاریخچه اش به عهد عتیق بازمیگردد. این بازی بالاترین کیفیت بصری با وضوح ۴K ارائه میدهد.

داستان

داستان Assassin’s creed Origins در مصر باستان اتفاق می افتد. جایی که انجمن اساسین ها در آنجا شکل گرفته است. بازیکنان نقش Bayek از شهر سیوا را بازی می کند و درباره فلسفه ای که پشت سازمان اساسین هاست اطلاعات کسب می کند. شخصیت اصلی این داستان مبارز نوبی است ، کسانی که سال ها به عنوان مأمور و مردان قانون نخبه به فراعنه خدمت می کردند. بعد از اینکه نفوذ یونان توسط سلسله بطلمیوسی افزایش یافت ، Bayek و سربازانش منسوخ شدند. رو در رویی با این تغییرات باعث شد که شخصیت اصلی چاره دیگری جز سازگاری با شرایط جدید نداشته باشید.

درست مانند بخش های قبلی مجموعه ، جدا از بخش تاریخی داستان ، عناصر دیگری هم هستند که در زمان حال اتفاق می افتند. بازیکن میتواند اسرار بیشتری از صنایع Abstergo که فقط پوششی برای تمپلار هاست که در حال مبارزه با اساسین ها هستند کشف کند.

Bayek در حال مبارزه

گیم پلی

بازی Assassin’s creed Origins برای PC ، PS4 و X one یک دنیای آزاد ارائه می دهد که از نظر اندازه با نقشه ای که در بازی Assassin’s creed IV : Black Flag ارائه شد برابر است. دنیای بازی شامل شهر ها ( برای مثال غزه که میتوانید در آن هر دو هرم و مجسمه ابوالهول را ببینید. ) ، واحه ها ( مانند فاجوم و سیوا ) و رود نیل می شود.

حرکات آکروباتیک و حمله ها و مکانیزم های نبرد نیز تغییر کرده اند. یکی از عناصر گیم پلی بازی ، سوت زدن است که با آن می توانید اسب یا شترتان را صدا بزنید. در کنار اینها ، قابلیت Eagle vision که بازی های قبلی مشاهده شد نیز تغییراتی داشته است. حالا میتوانید همه چیز را از چشم Senu ، عقاب اهلی شده تان ببینید.

همچنین میتوانید حیوانات وحشی را اهلی کرده و از آنها در نبرد ها استفاده کنید. حمله های بین دو دسته تقسیم شده است : Light Attack ها که بر روی حریفان ضعیف تر اثر دارد و Heavy Blow ها که بر روی حریفان قدرتمند مانند باس ها موثر تر است.

Bayek در حال مبارزه

جنبه های فنی

بازی Assassin’s creed Origins از موتور Anvil Next ورژن ۲.۰ استفاده می کند که ویژگی های بصری را با کیفیت بالا تر ارائه می کند.


PEGI rating

PEGI rating

bad language PEGI

seks PEGI

violence PEGI

 

 

 


سیستم مورد نیاز :

: MINIMUM

(OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only

Processor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent

Memory: ۶ GB RAM

(Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better

DirectX: Version 11

Storage: ۴۲ GB available space


: RECOMMENDED

(OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only

Processor: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

Memory: ۸ GB RAM

(Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better

Storage: ۴۲ GB available space

منبع
Game PressureSteam
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا