معرفی بازی

معرفی بازی Assassin’s creed : Odyssey

بازی Assassin’s creed : Odyssey ، ورودی جدید به مجموعه بازی پر فروش با دنیای آزاد است که توسط Ubisoft داده شده. این بازی که در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ بر روی پلتفرم های PC ، PS4 ، X One منتشر شد شما را به یونان باستان می برد. بازیکنان به عنوان یک شخصیت اصلی که لقب قاتل ( Assassin ) را به همراه دارد بازی می کنند.

Alexios

بازی Assassin’s creed : Odyssey یازدهمین بخش از مجموعه پر فروش Assassin’s creed  که در سال ۲۰۰۷ شروع شده است. بر عکس بخش های قبلی مجموعه ، که بازی های اکشن بودند ، این محصول ژانر اکشن RPG را ارائه می دهد.

داستان

داستان بازی Assassin’s creed : Odyssey در سال ۴۳۱ قبل از میلاد مسیح شروع میشود که زمان درگیری بین اسپارتا و آتن که به عنوان جنگ Peloponnese مشهور است را نشان می دهد. قبل از شروع بازی باید بین دو شخصیت Alexios و Kassandra ، نوه های پادشاه مشهور اسپارتا ، Leonidas ، یکی را انتخاب کنید. هر چند که آنها توسط خانواده نفرین و تبعید شده اند ، حالا به عنوان سرباز مزدور ، زندگی تشکیل داده اند. شروع عنوان Odyssey ، در طرف دیگر ، لحظاتی است که قهرمان ، وارد مأموریتی می شود که زندگی اش را کاملاً عوض می کند و راهی برای او باز می کند که تبدیل به یک قهرمان اسپارتایی شود.

Assassin's creed : Odyssey

انتخاب های تاثیر گذار

بر خلاف بقیه بازی های Assassin’s creed ، داستان Assassin’s creed : Odyssey تا حدی غیر خطی است. در این دوره از کشمکش ، تصمیماتی میگیریم که بر روی دوره و پایان داستان تاثیر گذارند. همچنین نمیتوانیم تاثیری که سرنوشت دنیا بر روی بازی دارد را نادیده بگیریم. تصمیماتی که میگیریم در زندگی شخصیت های اصلی ترجمه می شوند ( سازنده های بازی برای مثال اجازه دادند که شخصیت اصلی بتواند با افرادی که انتخاب شده اند و افرادی که در اطراف آنها هستند رابطه برقرار کند ). برای اولین بر در تاریخچه این مجموعه ، بازیکن میتواند دیالوگ ها را انتخاب کند.

گیم پلی

بازی قابلیت دریانوردی آزاد را که در ابتدا در بازی Assassin’s creed IV : Black Flag ارائه شد را به لطف کشتی Adrestia به بازی برگردانده است. همچنین اسلحه ها جدیدتری نیز به بازی اضافه شده است. برای مثال ، سر نیزه Leonidas که جایگزینی برای Hidden Blade است یا اسلحه هایی با قدرت های ماورا طبیعی مانند افزایش قدرت و قابلیت از بین بردن سپر حریف که در بازی به خوبی از آنها استفاده میشود.

ََAlexios در حال مبارزهجنبه های فنی 

بازی Assassin’s creed : Odyssey از تکنولوژی مشابه بخش قبلی مجموعه ( Assassin’s creed Origins ) استفاده میکند . گرافیک های سه بعدی به دلیل کیفیت بالا هستند. درباره طراحی به شدت واقعی آب و جزئیات بالا صحبت می کنیم.


نیازمندی های سیستم :

: MINIMUM

(OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only

(Processor: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz (MORE DETAILS HERE

Memory: ۸ GB RAM

(Graphics: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) (MORE DETAILS HERE

DirectX: Version 11

Storage: ۴۶+ GB available space


: RECOMMENDED

(OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only

(Processor: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Ryzen 5 – 1400, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or better (MORE DETAILS HERE

Memory: ۸ GB RAM

(Graphics: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB VRAM with Shader Model 5.0) or better (MORE DETAILS HERE

Storage: ۴۶+ GB available space

منبع
Game PressureSteam
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا