معرفی بازی

معرفی بازی Among Us

Among us یک بازی آنلاین غیر معمول است که در آن سعی می‌کنیم که یک سفینه را برای سفر با بقیه بازیکنان آماده کنیم. این بازی در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های اندروید ، IOS و PC منتشر شد. در این بازی تعدادی خراب کار و به اصطلاحی خائن ( Impostor ) وجود دارد در گروه مخفی شده‌اند و با خرابکاری ها و قتل هایشان ، ما را از رسیدن به هدفان دور می‌کنند.

Among Us - Impostor

گیم پلی

در بازی Among Us ، عملیات از بالا دیده می‌شود. در این بازی ، خدمه سفینه باید با همکاری هم ، مأموریت هایشان را به پایان برسانند. البته آنها باید مواظب باشند زیرا در گروه ، خرابکارانی نیز هستند که مأموریت آنها ، جلوگیری از رسیدن خدمه سفینه به هدفشان است.خرابکاران میتوانند خدمه کشتی را بکشند و مأموریت های تقلبی برای گول زدن و به دام انداختن خدمه ایجاد کنند. گروه نیز فرصت تشکیل جلسه و رأی گیری برای حذف خائن را دارا هستند.Among Us - Lobby

حالات بازی

بازی دارای گرافیک ساده اما جذاب است که در واقع برای این بازی ، کافی است زیرا ایده اصلی Among Us است که آنرا جالب می‌کند.در این بازی ، شما میتوانید با افراد دیگر به صورت شبکه‌ای و آنلاین بازی کنید. این بازی ، خود به را به شکل جالبی به نرم افزار Discord که نرم افزاری محبوب و پر کاربرد برای گیمر هاست پیوند داده است.

اطلاعات دیگر بازی

خوشبختانه ، بازیکنان با پلتفرم‌های مختلف نیز می‌توانند با هم بازی کنند ، زیرا سرور های بازی اندروید با سرور‌های PC و IOS یکی هستند.


سیستم مورد نیاز :

: MINIMUM

+OS : Windows 7 SP1

Processor : SSE2 instruction set support

Memory : ۱ GB RAM

DirectX : Version 10

Storage : ۲۵۰ MB available space

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا