Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – Medical Facility

قسمت سوم

در این قسمت از راهنمای بازی Batman : Arkham asylum ، به شرح مراحل قسمت سوم Medical Facility میپردازیم.

مرکز پزشکی

از آسانسور خارج شده و شاهد یک کات سین جالب با حضور Scarecrow باشید. شما در منطقه ای به نام Secure Access هستید ، به سمت چپ بروید و از ژل انفجاری خود استفاده کنید تا یک دیوار در نزدیکی را نابود کنید. از درون راهروی کوتاه منطقه Maintenance Access رد شوید. به پایین به سوی طبقه پایین تر بپرید و به راهروی پایین تر وارد شوید.

با ورود به یک دریچه تهویه دیگر که در سمت چپتان قرار دارد شروع کنید. زمانی که از دریچه گذشتید چند قدم جلوتر رفته و یک کات سین دیگر را تماشا کنید. راهرویی که در سمت چپ Gordon قرار دارد را انتخاب کنید. در نهایت باید دری را که به سردخانه هدایت میشود را بیابید.

میتوانید از مقداری از زمانتان را برای نگاه به اطراف استفاده کنید ، هر چند که تنها راه حل واقعی برگشت به راه عبوری است که از آن برای ورود به اینجا استفاده کردید. در را باز کنید___ دوباره داخل سردخانه هستید. این دفعه به سه کیسه جسدی که در بخش مرکزی اتاق دیده میشوند نزدیک شوید. با باز کردن کیسه های جسد در هر دو طرف ، والدین Bruce را میبینید و با باز کردن آخرین کیسه ، پشماتون میریزه. D:

خود را در یک مکان بسیار عجیب می یابید. با پرش به سوی بستر دیگری که مستقیماً روبروی شما قرار دارد شروع کنید. دومین پرش را بعد از مدت کوتاهی اجرا کنید. هر چند این دفعه باید سعی کنید تا به یک لبه چنگ بزنید. به سمت راستتان حرکت کنید و بالا بروید. انجام این کار در کات سینی که حریف اصلی این بخش از بازی یعنی Scarecrow را نشان میدهد اثرگذار است.

بهترین ایده برای انجام این کار این است که از دید Scarecrow مخفی بمانید. متوجه خواهید شد که حریفتان در جهت عقربه های ساعت به دور خود می چرخد ، پس هر بار که میخواهید حرکتی بزنید باید منتظر باشید تا بخواهد منطقه ای که در آن هستید را بگردد. با دویدن به سمت راستتان و استفاده از پله ها شروع کنید. در پشت دیوار ها پناه بگیرید ، به پایین بپرید و خم شوید. به آرامی به سمت راستتان بروید.

دوباره باید منتظر لحظه درست باشید که حرکتی بزنید. در پشت یک دیوار آجری پناه بگیرید و آماده شوید تا به روی بستری که سمت راستتان دیدید بپرید. زمانی که به این بستر رسیدید به لبه ای که در نزدیکی قرار دارد چنگ بزنید و به سمت راستتان حرکت کنید. در همان لحظات اولی که لبه را گرفتید بالا نروید. به جای اینکار منتظر باشید تا Scarecrow یک دور دیگر محوطه را بگردد.

به محض اینکه Scarecrow چرخید بالا بروید. شروع به حرکت به سمت راستتان کنید و پشت یک دیوار آجری کوچک پناه بگیرید. حالا باید یک پرش بسیار بلندتر اجرا کنید. خوشبختانه بتمن به صورت اتوماتیک به لبه ها چنگ میزند. قبل از اینکه حریفتان شما را ببیند پشت یک دیوار بلند پناه بگیرید.

یک ژل انفجاری از فهرست ابزارتان انتخاب کنید و منتظر لحظه مناسب برای خروج از پوششتان باشید. به سرعت به دیواری که در سمت راستتان قرار دارد نزدیک شده و از این ژل استفاده کنید. ژل را تا زمانی که به پوششتان باز نگشته اید منفجر نکنید. انفجار حتماً توجه Scarecrow را جلب میکند پس باید از این به بعد مراقبتر باشید.

منتظر باشید تا Scarecrow منطقه را از سمت چپ دیوار شروع به اسکن کند و فقط در آن حرکتتان را پیاده کنید. به سمت راستتان بدوید و یک پرش را در طول مسیر اجرا کنید. حالا باید پشت یک دیوار آجری کوچک در یکی از گوشه ها قرار دارد مخفی شوید.

منتظر باشید تا scarecrow یک دور دیگر جستجو را کامل کند و بعد از آن به سرعت بالا بروید. به سمت راستتان بروید ، یک پرش دیگر را مخفی کنید ، پنهان شوید. منتظر باشید تا Scarecrow یکبار دیگر منطقه را جستجو کند و به نورافکنی که در پس زمینه دیده می شود نزدیک شود. با فشار دادن کلید عملیات می توانید به پیروزی دست یابید. بعد از تماشای کات سین ، به منطقه سردخانه باز می گردید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا