Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – Medical Facility

قسمت چهارم

در این قسمت از آموزش های بازی Batman : Arkham asylum ، به شرح مراحل قسمت چهارم از Medical Facility میپردازیم.

مرکز پزشکی

به یک مکالمه رادیویی جدید با Oracle گوش دهید و به راهروی پایین تر بازگردید. شروع به حرکت به سمت شمال غربی کنید. آماده شوید ، زیرا یکی از در های نزدیکتان باز خواهد شد و دشمنانتان در نزدیکی شما ظاهر خواهند شد. بعضی از آنها از سلاح سرد استفاده می کنند پس باید از شنلتان برای حمله استفاده کنید تا از کاهش سلامتی بتمن جلوگیری کنید.

در راهرو پیش بروید در نهایت باید به راه پله ای برسید و تا طبقه بالاتر بروید. یک در ، در نزدیکی را باز کنید تا به اتاق آزمایش برسید. مستقیم پیش بروید ، به یک مکالمه جالب در طول مسیر گوش دهید. زمانی که به یک اتاق کوچک وارد شدید به سمت دریچه ای که در سمت راستتان قرار دارد بروید.

از این به بعد باید از دیده شدن جلوگیری کنید ، زیرا به غیر از این در انجام هدف اصلی تان شکست میخورید. خوشبختانه این کار از آنی که فکرش را میکنید ، آسان تر است. از درون دو دریچه تهویه حرکت کنید و به سمت دریچه آخر بروید تا از تونل خارج شوید. اولین نگهبان در نزدیکی ایستاده است که باید یک ضربه فنی بی صدا را اجرا کنید.

به شما پیشنهاد میکنم از اینجا به بعد به سمت چپ حرکت کنید. یک نگهبان که در حال نگهبانی از اتاق شرقی است را خنثی کنید. زمانی که با او دست و پنجه نرم کردید به منطقه ای که نگهبان اول را خنثی کنید کردید بروید. منتظر یک دشمن جدید باشید تا از کنار شما رد شود. او بر روی بستر پایین تر ظاهر خواهد شد پس منتظر شوید که او شما را نمیبیند.

به پایین رفته و با احتیاط به دشمنان نزدیک شوید. خنثی کردن او قبل از اینکه او به دومین نگهبان بیهوش شده نزدیک شود ، ایده خوبی است زیرا شانس اندکی برای او وجود دارد که بدن او را پیدا کند. فقط یک هدف دیگر برای رسیدگی مانده است و او در دیوار غربی ایستاده خواهد بود. زمانی که او را بی اثر کردید به سمت جنوب بروید.

از وقتتان برای پیدا کردن راه پله ای که به طبقه بالاتر هدایت میشود استفاده کنید. در نهایت باید قادر باشید تا از موانع رد شوید. بالا را نگاه کنید و از قلابتان استفاده کنید تا به محوطه سقف چنگ بزنید و به سمت راستتان حرکت کنید. و بر روی بخش شیشه ای سقف بایستید. با فشار دادن دکمه گیج کردن ، کات سینی را که شما و مبارز جدید را نشان میدهد میبینید ، Bane. مبارزه قرار است در Boiler room اتفاق بیافتد.

تمام تلاشتان را بر روی پیدا کردن نقطه خوبی برای ایستادن بر روی دیوار های اتاق متمرکز کنید. منتظر باشید تا Bane شروع به دویدن به سمت شخصیتتان کند. عملی که به نام Quick Batarang است را انجام دهید. اینکار به این معناست که بدون هدف گیری Bane آنها را به سوی او پرتاب کنید. زمانی که به Bane ضربه وارد شد ، به سمت دیگری از حمله اش جاخالی دهید.

اگر همه کار های مربوط به نقشه را انجام دهید ، او به دیوار برخورد میکند. همین اتفاق او را برای چند ثانیه گیج میکند. از این موقعیت استفاده کنید تا به او نزدیک شوید مشت های متعددی به او بزنید. برای مدت طولانی به نزدیک نمانید چون در این صورت او هم جواب شما را خواهد داد. اگر به تعداد کافی مشت بزنید کات سینی از بتمن در حال پاره کردن بخشی از زره او میبینید.

متاسفانه جوکر به زودی مداخله خواهد کرد و آدم کش هایش را برای کشتن شما میفرستد. توجه کردن به آنها ایده خوبی خواهد بود. هرچند که باید همزمان از ضربه های Bane دوری کنید. همچنین میتوانید از او برای گیج کردن بقیه دشمنان استفاده کنید.

زمانی که همه مردان جوکر را از پا درآوردید ، خواهید توانست تا حمله به Bane را ادامه دهید و درست مانند قبل از Batarang ها برای گیج کردن او استفاده کنید و بعد از انجام اینکار ، برای چند مرتبه به او مشت بزنید. باید سه لوله از زره او را جدا کنید تا بتوانید موفق شوید. زمانی که موفق شدید کات سینی خواهید دید و به غرب آرخام منتقل میشوید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا