Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – caves

در این قسمت از راهنمای Batman : Arkham Asylum به شرح مراحل بخش Caves میپردازیم.

غار ها

بازی را درون غار بتمن ( Bat cave ) شروع میکنید. بدون تأخیر به جلو پیش بروید. در اینجا با دشمنان درون این غار ها مواجه نخواهید شد. از قابلیت فرود آرامتان استفاده کنید تا به یک بستر پایین تر برسید و بعد از آن از راه پله استفاده کنید تا به کامپیوتر بتمن برسید. کات سینی دیگر را قبل از حرکت به سوی مأموریت تماشا خواهید کرد.

متوجه می شوید که یک ابزار جدید به نام Batclaw دارید. به بستر بالاتر برگردید. Batclaw را از لیست ابزارتان انتخاب کنید و یکی از جعبه ها را بردارید. هر کدام از این اشیاء را به سمت بتمن با فشار دادن کلید اکشن بکشانید. این عملیات را یک یا دو بار انجام دهید تا مسیرتان را بی مانع کنید. یک پرش را به سمت بخش دیگر اجرا کنید.

مستقیم ادامه دهید و یک در دیگر را باز کنید تا راهتان را به یک مجرای فاضلاب قدیمی باز کنید. باید Batclaw را از لیست ابزارتان انتخاب کنید و پنجره ای که درست در روبرویتان قرار دارد را بکشید. زمانی که اینکار انجام شد از قلابتان استفاده کنید تا به دریچه تهویه برسید. مستقیم بروید و زمانی که به پایان رسیدید منافذ را با دقت ترک کنید.

یکی از دشمنانتان در سمت چپ شما قرار دارد. مطمئن شوید که کلید خم شدن را نگه داشته اید. به آرامی به او نزدیک شوید و او را به آرامی ضربه فنی کنید. مستقیم بروید و سپس به راست بپیچید. واحد های دشمنان بیشتری در نزدیکی تان قرار دارند و باید به آنها حمله کنید. اگر می خواهید از ابزار هایتان استفاده کنید و فراموش نکنید تا از خودتان در برابر حریفانی که چاقو دارند با شنلتان دفاع کنید.

به سمت شرق پیش بروید و سپس به شمال بپیچید. باید دری را که به سمت تقاطع اصلی فاضلاب هدایت می شود را پیدا کنید. از اینجا مستقیم بروید و بعد از آن به راست بپیچید. به سمت راستتان بروید و لبه را بقاپید و بالا بروید.

باید یک پرش را در اینجا اجرا کنید تا به بالکن فلزی برسید. به راست بپیچید و پرش دوم را اجرا کنید. باید در این بخش از غار با دقت باشید. زیرا اشتباه کردن آسان خواهد بود. مستقیم به بخش روشن تر بروید و دو پرش دیگر را در طی مسیر اجرا کنید. تا جایی که در یک خط صاف میدوید نباید مشکلی باشد.

زمانی که پریدنتان تمام شد به گوشه اتاق خواهید رسید. به چپ بپیچید و از اولین ستون فرو ریخته استفاده کنید تا به یک بستر بالاتر برسید. به چپ بپیچید و یک پرش به سوی یک ساختار جدید انجام دهید. از آنجا پرش دوم را انجام دهید و بر روی بستر بتنی فرود بیایید.

برای آخرین بار بع سمت چپ بپیچید. از ستون خراب شده دوم استفاده کنید تا به لبه بستر بالا تر برسید. زمانی که به بالا رسیدید آخرین پرش را برای رسیدن به بستری که در نزدیکی قرار دارد برسید.

به محض رسیدنتان به منطقه جدید به راست بپیچید. مستقیم ادامه دهید تا به جایی برسید که مجبور به استفاده از ژل انفجاری شوید تا قسمتی از دیوار را منفجر کنید. فراموش نکنید که از حالت کارآگاهی تان استفاده کنید تا دیوار را پیدا کنید. دیوار را منفجر کنید و از روی یک پرتگاه کوچک بپرید. با باز کردن در به شمال آرخام بر میگردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا