Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – Arkham Mansion

قسمت اول

در این قسمت از آموزش های بازی Batman : Arkham asylum ، به شرح مراحل قسمت اول از Arkham Mansion میپردازیم.

عمارت آرخام

خود را ایستاده بالای یک اتاق بسیار بزرگ می یابید که سه نگهبان در حال نگهبانی از آن هستند. وقتتان را صرف پیدا کردن تنها نگهبانی کنید که تفنگ دارد و از قابلیت Glide kick استفاده کنید تا او را بی حرکت کنید. زمانی که او بی حرکت شد  از شر دو تای دیگر نیز قبل از اینکه بلند شود و اسلحه اش را بردارید خلاص شوید. کشتن او منطقه را برای شما ایمن می کند.

به بالا نگاه و تمرکزتان را بر روی پیدا کردن یک لبه کوچک بگذارید. از قلابتان استفاده کنید و به بستر بالاتر چنگ بزنید. زمانی که راهتان را به سوی بالا پیدا کنید و از Batclaw استفاده کنید تا از شر دریچه آن خلاص شوید. حالا از قلابتان استفاده کنید تا راهتان را به درون دریچه تهویه پیدا کنید. حالا از قلابتان استفاده کنید تا راهتان را به درون دریچه تهویه پیدا کنید. در نهایت باید قادر باشید که به سالن اصلی برسید.

به پایین بپرید. سپس باید در نهایت در بالای یک سالن بزرگ ایستاده باشید. از قابلیت Glide Kick استفاده کنید تا یکی از دشمنان را بی حرکت کنید و سپس خود را از شر باقی آنها خلاص کنید. این مبارزه قرار است چالش بر انگیز باشد ، پس یادتان نرود  که به ضد حمله ها و حملاتی که با شنل انجام می شود تکیه کنید.

زمانی که همه آنها را نابود کردید به جهت شمال بروید. از پله ها استفاده کنید تا به بخش بالاتر برسید و سپس از در سمت چپی عبور کنید تا به راهروی جناح چپ برسید. به محض رسیدنتان به منطقه جدید ، کلید خم شدن را فشار دهید. مستقیم بروید و یکی از دشمنانتان را به آرامی ضربه فنی کنید.

خود را با اطلاعاتی که چگونه حلقه ها کار می کنند آشنا کنید و متوجه می شوید که یک ارتقای جدید به نام Sonic Batarang باز شده است ( شما هنوز هم باید آنرا بخرید ). زمانی که آماده بودید به درون دری که روبرویتان قرار دارد وارد شوید در نهایت به اتاق ضبط آرخام  می رسید. از قلابتان استفاده کنید تا فوراً به نزدیک ترین گارگویل چنگ بزنید.

تعدادی گردن کلفت مسلح در اتاق هستند و شما باید آنها را یکی یکی ضربه فنی کنید. استفاده از حرکات دیگر در کنار Glide Kick ایدۀ خوبی است. Sonic Batarang که به تازگی باز شده است ابزار جالبی است که میتوانید با آن حواس دشمنانتان را پرت کنید. همچنین باید به فکر ترکیب ضربه فنی های خود باشید. در نظر داشته باشید که حلقه ها نوعی هشدار هستند پس باید در حال حرکت باشید تا از لو رفتن اجتناب کنید.

طبیعتاً هدف شما در اینجا نابود کردن همه دشمنان بدون صدمه دیدن است. زمانی که موقعیتتان امن شد گارگویل را ترک کنید و منطقه مرکزی را برای پیدا کردن گروگان ها بررسی کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که کلید عملیات را فشار دهید ، بتمن به صورت خودکار آنها را آزاد می کند. به جملاتشان گوش دهید و سپس از دری که در شمال راهرو قرار دارد عبور کنید.

حرکت به سمت شمال را ادامه دهید و پله هایی که به مقصدتان می رسند را پیدا کنید. در نهایت باید یک دریچه تهویه دیگر پیدا کنید. از دریچه استفاده کنید تا به موقعیت جدیدتان برسید. دومین دریچه را می توانید در جهت شمال غربی در نزدیکی سقف پیدا کنید.

از درون دریچه دوم عبور کنید و زمانی که به اتاق بزرگگتری با ستون های زیاد رسیدید به سمت چپتان شروع به حرکت کنید. سومین و آخرین دریچه تهویه بر روی زمین قرار دارد. از تونل عبور کنید تا به دفتر دکتر Young برسید و فراموش نکنید تا به مکالمه ای شگفت انگیز در طول مسیرتان گوش دهید. به پایین رفته و به سه گردن کلفتی که در خارج از دفتر در حال نگهبانی هستند نزدیک شوید.

بدون سر و صدا به روی زمین بپرید و به دشمنان نزدیک شوید. یکی از آنها کمی دور تر ایستاده است و مسلح است پس از بین بردن او اولویت دارد. زمانی که او را از بین بردید و زمانی که امن شد فقط از Batclaw در نزدیکی دریچه استفاده کنید. با انجام اینکار به دریچه تهویه ای جدید دسترسی پیدا می کنید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا