Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham Asylum – Arkham Mansion

قسمت چهارم

در این قسمت از راهنمای بازی Batman : Arkham Asylum ، به شرح مراحل قسمت چهارم از Arkham Mansion میپردازیم.

عمارت آرخام

نهایتا می توانید از بسته جدید بالا بروید. مستقیم بروید. نباید زیاد طول بکشد تا یک نورافکن دیگر بیابید. با فشار دادن کلید عملیات می توانید این صفحه را به پایان برسانید و بتمن به تالار اصلی برخواهد گشت. توجه کنید که درون یک اتاق کوچک و تاریک ایستاده اید. باید یک Batarang را به سمت طناب پرتاب کنید.

حالا می توانید از روی نرده ها بپرید و برای چند ثانیه پرواز کنید تا به طبقه همکف برسید. دری که در نزدیکی تان قرار دارد را باز کنید. این در شما را به منطقه ای به نام راهروی جناح راست هدایت می کند. مراقب باشید زیرا دشمن مسلح در انتظار شماست. دو راه برای شکست او دارید. می توانید به سمت او بپرید و سپس او را بی حرکت کنید یا که او را با   Batclaw بگیرید. درهر صورت ، نگذارید تا او به شما ضربه ای بزند.

قبل از اینکه این منطقه را ترک کنید شاید بخواهید تا حمام هارا نیز ملاقات کنید. زیرا در آنجا با گردن کلفت دیگری رو در رو می شوید. یک ضد حمله بیصدا را اجرا کنید زمانی که آماده بودید از در دیگری عبور کنید. این در شما را به دفتر warden هدایت می کند. کات سین جالب را به محض اینکه رسیدید تماشا می کنید که درآن  Zsaszکه دکتر Young را گروگان گرفته است.

مطمئن شوید که این دستور العمل را اجرا می کنید ، زیرا غیر این صورت دکتر Young کشته خواهد شد و مجبور خواهید شد بازی را دوباره انجام دهید. کلید خم شدن را فشار دهید و به اتاقی که گروگان در آنجا قرار دارد نزدیک شوید. یکی از کلید های تناظر را فشار دهید تا بتمن پشت دیوار سمت راستی مخفی شود.

حالا باید یک Batarang را از لیست ابزارتان انتخاب کنید. Batarang را بر روی zsasz هدفگیری کنید. فقط آن را در همان ثانیه اول پرتاب نکنید. منتظر بمانید تا zsasz سرش را برگرداند ، سپس از این موقعیت استفاده کنید تا اورا با این ابزار بزنید. کات سین جدیدی را مشاهده خواهید کرد که بعد از آن مجبور خواهید شد تا تعداد زیادی از دشمنان را از پای در بیاورید.

برای دلایل معلوم ، باید بر روی نابود کردن دشمن که مسلح هستند تمرکز کنید و زمانی که او خنثی شد از شر بفیه انها خلاص شوید. زمانی که امن شد حالت کارآگاهی خود را فعال کنید. ماموریتتان اسکن کردن اشیای کوچکی که بروی زمین قرار دارند است. انجام دادن اینکار تحقیقات جدیدی شروع می شوند که به شما اجازه انجام دادن ماموریت اصلی را می دهند.

راه ها شمارا به بیرون هدایت می کنند ، پس باید به راهروی جناح شرقی بازگردید. تا پایان تالار ادامه دهید و ورودی که به تالار اصلی هدایت می شود را پیدا کنید. به یکی از گارگویل ها تا حدی که ممکن است سریع چنگ بزنید. زیرا دشمنان مسلح به تفنگ های تهاجمی به منطقه رسیده اند.

پیشنهاد می کنم که زود هنگام لازم هشدار را افزایش دهید،زیرا دشمنان نزدیک یکدیگر باقی می مانند و سورپرایز کردن انها سخت می شود. به جای اینکار، ز گارگویل ها استفاده کنید تا به ورودی نزدیکتر شوید. به آرامی به پایین بپرید و دشمنی که در نزدیکی موقعیتتان قرار دارد را ضربه فنی کنید. زمانی که او را ضربه فنی کردید به سرعت به گارگویل ها برگردید قبل از اینکه باقی دشمنان شما را ببینند.

دو ساکن دیگر منتظر هستند که ترتیبشان را بدهید. به پایین برویبالکن فلزی بپرید، سپس Glide kick از انجا ، اولین نگهبان را ضربه فنی کنید. زمانی که اولین نگهبان را ضربه فنی کردید ، به سرعت به همکارش مشت بزنید. فراموش تکنید که هر دوی آنها را به طور کامل ضربه فنی کنید تا فرصتی برای مبارزه دوباره نداشته باشند. به تالار ورودی عمارت می رسید و بعد از آنجا به شرق آرخام بروید.


باقی راهنمای بازی Batman : Arkham Asylum و قسمت های دیگر این مجموعه را میتوانید از بخش راهنمای بازی Batman مشاهده فرمایید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا