Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham Asylum – Arkham Mansion

قسمت سوم

در این قسمت از راهنمای بازی Batman : Arkham Asylum ، به شرح مراحل قسمت سوم از Arkham Mansion میپردازیم.

عمارت آرخام

دوباره باید حواس خود را جمع کنید تا scarecrow شمارا نبیند. اولین بخش این صحنه قرار است که مقداری سخت تر و چالش برانگیز تر از معمول باشد ، زیرا scarecrow فقط به دو طرف صحنه حرکت می کند. منتظر باشید تا او شروع به گشت و گذار منطقه سمت راست شمارا کند ، سپس از پرتگاه بپرید. پشت یک دیوار آجری پناه بگیرید.

زمانی که منطقه امن شد به شمت راستتان بپرید و Batclaw را از لیست ابزارتان انتخاب کنید. حالا باید Batclaw را بر روی یک جعبه بزرگ که مستقیما روبرویتان قرار دارد هدف بگیرید. کلید عملیات را برای چند مرتبه فشار دهید تا جعبه را به سمت خود بکشید. با اینکار ، کاور بیشتری به دست می آورید. به سمت جعبه بروید و پشت آن مخفی شوید و عملیاتی که در بالا ذکر شد را بر روی دومین جعبه ای که در نزدیکی می یابید انجام دهید.

این دفعه ، باید منتظر باشید تا scarecrow به سمت چپتان بچرخد و سپس از پوششتان خارج شوید. به سمت دیوار کوچک آجری بروید. متاسفانه تنها لحظه کوتاهی آرامش خواهید داشت ، زیرا به شما توسط اسکلت هایی که scarecrow برای شکار شما فرستاده است حمله خواهد شد.

این مبارزه قرار است که به شدت به مبارزه هایی که در بیمارستان تجربه کرده اید مشابه باشد. فراموش نکنید تا ضد حمله های بی نقص اجرا کنید تا آسیب خاصی به شما نرسد. زمانی که اسکلت ها را شکست دادید به جلو حرکت کنید. متوجه خواهید شد که scarecrow به موقعیت قبلی اش برگسته است.

حرکت به جلو را تا جایی که به فاصله خالی بین دو بسته رسیدید را ادامه دهید. باید منتظر باشید scarecrow بچرخد و سپس به سرعت حرکت کنید. یک پرش را اجرا کنید. بتمن لبه بستر دیگر را می گیرد پس به سرعت به سمت راستتان حرکت کنید. همان اول بالا نروید ، منتظر باشید تا scarecrow جستجوی جدیدی را به اتمام برساند. حالا می توانیدبه سمت راستتان پیش بروید. مجبور خواهید شد که دوباره بپرید. پشت یک دیوار آجری پناه بگیرید.

تا زمانیکه امن شد منتظر بمانید و سپس به مرتفع ترین بستر بروید. به شما پیشنهاد می کنیم که در آنجا هم فقط برای اینکه مطمئن شوید در موقعیت امنی هستید مدتی در آنجا متوقف شوید. منتظر باشید تا پرش دیگری را بعد از چرخیدن scarecrow به سمت چپ اجرا کنید. لبه را بگیرید و به سمت راستتان ، قبل از اینکه او شما را ببیند حرکت کنید. منتظر باشید تا scarecrow تا دور دیگری بزند و فقط آن موقع به سمت حرکت کنید.

به سمت بسته ای که در پایین قرار دارد پیش بروید و سپس به راستتان پیش بروید. به زودی به منطقه ای بسیار بزرگتر می رسید که در آنجا باید گروه دوم اسکلت ها را شکست دهید. قوانین پایه کاملا مشابه هستند ، پس باید تعداد زیادی ضد حمله در هنگام خلاص شدن از شر هیولاها اجرا کنید. در ترک کردن این منطقه عجله نکنید ، زیرا scarecrow ممکن است شما را ببیند.

زمانی که اسکلت هارا کشتید ، به جلو پیش بروید و از بالکنی که در نزدیکی شما قرار دارد بالا بروید. منطقه توسط scarecrow نگهبانی نمی شود ، پس زنده ماندن آسان تر خواهد بود. اماده شوید تا از یک طناب استفاده کنید تا به کلبه ای که در نزدیکی وجود دارد چنگ بزنید. حرکت به سمت گوشه راست صفحه را ادامه کنید و یک پرش در طی مسیر اجرا کنید.

در نهایت باید قادر باشید تا یک دهانه بزرگ بیابید. همزمان باید با دو شکل دست و پنچه نرم کنید. زیرا نه تنها باید نایافته بمانید ، بلکه همچنین باید از یک شیئ متحرک دوری کنید. پرش هایتان را زمان بندی کنید ، مخصوصا پرش دوم. زمانی که بر روی بستر دیگر فرود آمدید ، پشت یک دیوار بزرگ آجری کاور بگیرید.

قبل از اینکه حرکت کنید ، منتظر باشید تا  scarecrow بچرخد. به بسته بالایی به سرعت پیش بروید و شروع به حرکت به سمت گوشه پایین صفحه کنید. پشت یک دیوار آجری پناه بگیرید و زمانی که امن شد به سمت راست بروید. دوباره ، باید به دنبال یک دیوار آجری باشید تا مخفی باقی بمانید.


باقی راهنمای بازی Batman : Arkham Asylum و قسمت های دیگر این مجموعه را میتوانید از بخش راهنمای بازی Batman مشاهده فرمایید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا