Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – Arkham Mansion

قسمت دوم

در این قسمت از راهنمای بازی Batman : Arkham asylum ، به شرح مراحل قسمت دوم از Arkham Mansion میپردازیم.

عمارت آرخام 

از دریچه تهویه استفاده کنید تا راهتان را به سوی دفتر اصلی همان اتاقی که دشمنان سعی داشتند که وارد آن شوند باز کنید. حالت کار آگاهی تان را فعال کنید تا گاوصندوقی که در گوشه قرار دارد را معاینه کنید. زوم کنید و یک اسکن کامل را برای تحقیقاتتان انجام دهید. دوباره از دریچه استفاده کنید تا به سردخانه بازگردید.

مراقب باشید ، زیرا دشمنان دیگری مانند طوفان از دری که در نزدیکتان قرار دارد ، خواهند آمد و بعضی از آنها اسلحه دارند. پس از دست دادن سلامتی آسان خواهد بود. از شرهمه آنها خلاص شوید و دری که به راهروی جناح غربی هدایت می شود پیدا کنید.

فراموش نکنید تا از مهارت های حالت کارآگاهی تان استفاده کنید ، زیرا یافتن راهتان به مقصدتان آسان تر می شود. به جهت جنوب بروید و سپس به سمت شرق بپیچید. در نهایت باید به سالن اصلی برگردید. آماده شوید تا سه دشمن دیگر را شکست دهید.

زمانی که دوباره منطقه امن شد به سمت شرق حرکت کنید و این دفعه در یکه به سمت راهروی جنوبی قرار دارد پیدا کنید. وارد این منطقه جدید شوید و به سمت شرق حرکت کنید. یک حریف مسلح در اطراف قرار دارد. راحت ترین روش برای خلاص شدن از شر او نزدیک شدن به او از سمت دیوار سمت چپی است. یک Batarang را از لیست ابزارتان انتخاب کنید تا نگهبان را بی حرکت کنید. او را مانند همکارانش با ضربه فنی های خود بکشید. دری که در نزدیکی قرار دارد را باز کنید و وارد کتابخانه بشوید.

چند قدم جلو تر بروید و با راهزنان مبارزه کنید. حواستان جمع باشد زیرا آنها بیشتر خواهند شد و بعضی از آنها مسلح هستند. زمانی که امن شد از قلابتان استفاده کنید تا به بالای بالکن برسید. هدف شما پیدا کردن یک ورودی به دریچه تهویه ای دیگر است.

جوکر شروع به یک شمارش معکوس تا لحظه ای که گروگان ها را بکشد می کند ، اما باید آنرا نادیده بگیرید. هیچ خطری نگهبانان را تهدید نمی کند. از درون یک تونل کوتاه عبور کنید و از قلابتان استفاده کنید تا راهتان را به بستر بالاتر پیدا کنید. زمانی که به آنجا رسیدید از قلابتان استفاده کنید تا راهتان را به بستر بالاتر پیدا کنید. زمانی که به آنجا رسیدید از قلابتان برای دفعه دوم استفاده کنید.

دریچه را ترک کنید و یک Batarang را از لیست ابزارتان انتخاب کنید. ابزارتان را برروی طناب نزدیک هدف بگیرید. انجام دادن این کار باعث میشود که یک لوستر بزرگ بخشی از کف زمین را نابود کند. به پایین ترین طبقه بروید و به گروگان ها نزدیک شوید تا پمپ را از کار بیاندازید. به مکالمه ای کوتاه با یکی از نگهبانان قبل از اینکه حرکت کنید گوش دهید.

همان جایی که هستید بمانید و از حالت کارآگاهی خود استفاده کنید. بر روی یکی از قفسه های کتاب که در سمت چپ نگهبانان آزاد شده قرار دارد تمرکز کنید. فشار دادن کلید عملیات به شما این امکان را می دهد که این شیئ را بردارید. شما میتوانید کتابخانه را از در اصلی ترک کنید. از دیدن مکانی دیگر به جز بخش قبلی عمارت سورپرایز خواهید شد. شما به Wayne Manor آمده اید.

نباید از اینکه در کمتر از یک دقیقه قرار است برای دومین بار با Scarecrow رو در رو شوید. قبل از اینکه او را ملاقات کنید شانسی خواهید داشت که اطراف را نگاه کنید. به جلو حرکت کنید و از اتفاقات عجیبی که در حال وقوع در طی مسیر است لذت ببرید. حتی می توانید به عنوان بروس وین جوان برای مدتی بازی کنید. لازم نیست که هیچکار خاصی در هنگامی که به عنوان یک پسر بچه بازی میکنید انجام دهید. فقط در همان جایی که بودید بمانید و به دیالوگ ها گوش دهید.

زمانی که به بدن بتمن بازگشتید به درون کوچه تاریک حرکت کنید و سپس دری در سمت راست را باز کنید. شروع به حرکت به سمت جلو کنید و بپرید. زمانی که به بستر جدیدی رسیدید به سمت راست بپیچید و از پله ها استفاده کنید تا به طبقه بالاتر برسید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا