Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – Arkham Island

مأموریت سوم Arkham Island

در این قسمت از راهنمای بازی Batman : Arkham asylum به شرح مراحل سومین مأموریت از Arkham Island میپردازیم.

مراحل دیگر رو میتونید از بخش راهنمای بازی Batman : Arkham asylum سایتمون پیدا کنید.

جزیره آرخا

منتظر ماندن در اینجا ایده خوبی است زیرا میتوانید بفهمید که جوکر چه می گوید . تک تیر انداز های دشمن در منطقه ظاهر می شوند. برای پیدا کردن آنها باید حالت کارآگاهی خود را فعال کنید. یکی از آنها برج نزدیک را اشغال کرده است. پرتوی لیزر را نادیده بگیرید زیرا که آنها حتماً میدان دید بزرگتری خواهد داشت. در کل باید سعی کنید تا تک تیر انداز ها را با حمله از عقب یا یکی از جناح سورپرایز کنید. از قلابتان استفاده کنید تا به سرعت به اولین برج برسید.

تک تیر انداز ها معمولاً در دو نقطه مختلف حرکت میکنند. پس نمیتوانید مطمئن باشید که چکار میکنید. به شما پیشنهاد میکنم که درون برج منتظر بمانید تا اولین تک تیر انداز شروع به حرکت کند. به محض اینکه ایستاد از برج خارج شوید و او را از عقب سورپرایز کنید. یک ضربه فنی بی صدا را اجرا کنید تا سر و صدای بیشتری تولید نکند.

دومین نگهبان برج در شرق موقعیت شماست. در این صورت باید منتظر باشید تا تک تیر انداز به سمت دیگری نگاه کند ، سپس به او در جهت شمال غربی نزدیک شوید. از قلابتان استفاده کنید تا چنگ بزنید و یک ضربه فنی آرام را بر روی حریف مسلحتان انجام دهید.

همچنین چهار دشمن دیگر بر روی پایین ترین طبقه قرار دارند. به شما پیشنهاد می دهم که اولین را با یک Glide Kick موفق بی حرکت کنید. به محض اینکه اولین دشمن را از بین بردید برای حریفی که چاقو دارد با شنلتان به او حمله کنید. زمانی که این منطقه را ایمن کردید راه عبوری برای برگشت به شرق آرخام پیدا کنید.

زمانی که به منطقه ای میرسید که آخرین دفعه ای که در آنجا بودید آمبولانسی در آنجا پارک بود ، ظاهر می شوند. نباید تا زمانی که یادتان باشد که از ضد حمله ها و شنلتان در مواقع ضروری استفاده کنید نباید مشکلی با خنثی کردن آنها داشته باشید. تک تیر انداز جدید در حال تسخیر برج سمت چپ است ، پس باید از قلابتان استفاده کنید تا سریعاً به او برسید.

درست قبل از اینکه به او حمله کنید ، منتظر باشید تا به سمت دیگری نگاه کنید. از نرده ها بپرید و یک ضربه فنی اجرا کنید. دومین برج در جهت جنوب قرار دارد و قاپیدن نرده بالکن که به سمت برج میرود ایده خوبی است. منتظر لحظه مناسب بمانید تا تک تیر انداز دوم را خنثی کنید.

دو تک تیر انداز دیگر را بالای بامی کوچک در بالای ورودی عمارت آرخام میبینید. به شما پیشنهاد می دهم که از جهت شمال به موقعیت آنها نزدیک شوید ، هر چند مراقب باشید ، زیرا یکی از آنها ممکن است شما را ببیند. پشت مانعی بزرگ کاور بگیرید و منتظر باشید تا بچرخد.

تا زمانی که وضعیت امن شد صبر کنید و سپس شروع به دویدن به سمت بالکن کنید. طبیعتاً باید از قلابتان استفاده کنید تا به آنجا برسید. راه های زیادی برای خلاص شدن از شر تک تیرانداز ها وجود دارد ، برای مثال ، میتوانید از Batarang ها استفاده کنید یا از ضربه فنی های بی صدا بهره ببرید. در هر صورت برای پیش رفتن در مأموریت ، باید آنها را خنثی کنید.

به پایین بپرید و وارد ورودی عمارت آرخام شوید. حدس میزنم که زیاد از دیدن نیروی جدید سورپرایز نشده اید. نمیتوانید از اینجا وارد عمارت شوید ، پس باید به بیرون برگردید از قلابتان استفاده کنید تا به بالای ساختمان چنگ بزنید.

زمانی که در بالای سقف ایستاده بودید باید قادر باشید تا دریچه تهویه ای بیابید. از Batclaw ، ابزاری که جدیداً به آن دست یافته اید استفاده کنید تا پنجره این دریچه را بکشید و سپس از قلابتان استفاده کنید تا وارد دریچه بشوید. به زودی وارد اتاقی کوچک می شوید. در را باز کنید و وارد عمارت آرخام شوید. خود را در هال ورودی عمارت می یابید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا