Assassin's creed IIراهنمای بازی

راهنمای بازی Assassin’s creed II – Sequence 8

در این قسمت از آموزش های بازی Assassin’s creed II ، به شرح مراحل Sequence 8 میپردازیم.

پایداری ، لازمۀ ابتکار

در حال حرکت به سوی منطقه ای جدید از ونیز هستید. به سوی سنتو استفانو بروید.

همرنگ جماعت شو

باید به مکالمه تمپلار ها گوش دهید. در بین مردم حرکت کنید ، اینکار به شما در جلب نکردن توجه کمک میکند. حالا روسپی ها را استخدام کرده و به سوی پل بروید.

پس از آن ، گروه دوم زنان را استخدام کرده و بر روی سربازان تمرکز کنید. خود را در میدان بزرگی خواهید یافت.

دشمنانتان را تعقیب کرده و تعدادی دزد را که در حال پرسه زدن هستند را استخدام کنید. زمانی که تمپلار ها در پایین دروازه های محافظت شده توسط سربازان در حال قدم زدن هستند ، به دزدان دستور دهید تا حواس آنها را پرت کنند. در اطراف گوشه زمین منتظر باشید.

این رسمی ها را دنبال کرده و به سوی پل دیگری بدوید. نگهبانان از جهت مخالف شما خواهند آمد پس به درون آب بپرید ، همزمان با رد شدن آنها از شما ، در بین روسپی ها مخفی شوید.

برای پرت کردن حواس سربازان دوباره باید دختران را استخدام کنید. شما میتوانید به مکالمه ها گوش دهید. در بین باقی مردم مخفی شده و تا زمانی که تمپلار ها شروع به حرکت به جلو میکنند صبر کنید.

در اطراف گوشه زمین آنها برای مدتی می ایستند پس زیاد نزدیک نشوید. اهداف به زودی حرکت خواهند کرد پس فرار کرده و در گروه مردم قبل از اینکه نگهبانان بیایند مخفی شوید.

روسپی ها را استخدام کنید ، آنها حواس تعداد زیادی از سربازان را یک مرتبه پرت میکنند. زمانی که به پل بعدی رسیدید برای لحظه ای بایستید ، تمپلار ها دوباره اطراف را نگاه خواهند کرد. کل مکالمه را خواهید شنید. پس از آن اتزیو دشمنانش را از دست میدهد. حالا به ویلا رفته و با رز صحبت کنید.

اگر در ابتدا موفق نشدید…

با رز صحبت کنید. آنتونیو را دنبال کنید ، او شما را تا قصر هدایت میکند.

از روی برج نزدیک بالا بروید سپس از برج دیگری بالا بروید. حالا میتوانید کل قصر را ببینید.

به خیابان رفته و وارد دایره نورانی شوید. آنتونیو به شما پیشنهاد بالا رفتن از ساختمان را میدهد پس فوراً همینکار را انجام دهید.

روی سقف ساختمان تا نرده ها بدوید. متوجه خواهید شد که ورود به قصر از طریق یک راه متداول تقریباً ناممکن است. خوشبختانه اتزیو به یاد لئوناردو خواهد افتاد ، به کارگاه او بروید.

نابرده رنج ، گنج میسر نمیشود

در کارگاه لئوناردو را بزنید. دستگاه پرواز را امتحان کنید.

کاری که خوب شروع شود نصف آن انجام شده است

ماشین نیاز به مقداری گرما دارد. مأموریت ما خلاص شدن از شر نگهبانان در ۴ منطقه است تا افراد آنتونیو بتوانند در این مناطق ، آتش مورد نیاز ماشین را روشن کنند. اولین نگهبان نزدیک ماست. دوتای دیگر در لبه پل هستند. به شرق بدوید تا اهداف بیشتری پیدا کنید. دو سرباز دیگر سوار کشتی هستند.

گروه سوم و بسیار بزرگتر دشمنان بر روی بام ها هستند. دو دشمن دیگر در نزدیکی آب قرار دارند پس میتوانیم آنها را از سمت رودخانه بکشیم. زمانی که این مأموریت کامل شد بالا رفته و به سوی مکانی که بر روی نقشه مشخص شده است بروید.

مگس کمیاب

وقت اسفاده از ماشین پرواز رسیده است. کلید آنالوگ چپ به شما در هدایت کردن ماشین پرواز کمک میکند. از L1 بر روی دشمنان استفاده کنید و آنها را بزنید. مهمترین نکته برای پرواز این است که باید در نزدیک آتش بمانید. نزدیک رودخانه بمانید.

زمانی که خود را در خارج از کانال یافتید از آتش های علامتگذاری شده استفاده کنید. سپس به رودخانه بازگردید و به سمت کشتی سوزان پرواز کنید.

در پایان از آخرین آتش برای ورود به قصر استفاده کنید.

در حال حاضر بر روی سقف هستید. فوراً به راست پیچیده و در نزدیکی دودکش مخفی شوید. از ساختمان بالا رفته و بر روی نگهبانان بپرید.

دو کماندار دیگر را با روش های قدیمی بکشید. حالا تا آنطرف سقف بروید و به نرده ها نزدیک شوید. خود را در قصر میابید.

هدفتان سعی خواهد کرد تا فرار کند. تعقیبش کنید و از نگهبانان دوری کنید. در حیات بر روی او پریده و کارتان را تمام کنید. حالا باید یا فکری برای نگهبانان کرده یا فقط فرار کنید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا