Assassin's creed IIراهنمای بازی

راهنمای بازی Assassin’s creed II – Sequence 9

در این قسمت از آموزش های بازی Assassin’s creed II ، به شرح مراحل Sequence 9 میپردازیم.

کارنوال

نزد لئوناردو رفته و با او صحبت کنید.

دانش ، قدرت است

در این بخش کوتاه نحوه استفاده از تفنگ را یاد خواهید گرفت. به منطقه تیراندازی علامتگذاری شده در نزدیکی کانال بروید. سه حریف را هدف گرفته و از بین ببرید.

نزد لئوناردو بازگردید. بعد از مکالمه ای کوتاه به سوی آنتونیو بروید.

دوشیزه هایی که در مخمصه افتاده اند

شما باید بر روی یک قاتل ، حرکتی بزنید که سرش سبک شه.D: مأموریت سختی نخواهد بود چون او در کنار خانه خواهد ایستاد. براحتی از تفنگتان استفاده کنید. سپس نزد آنتونیو برگردید. او به شما خواهد گفت که چگونه هدف بعدیتان را پیدا کنید.

راهبه داناتر

تئودورا و آنتونیو را دنبال کنید. به جایی که مسابقه قرار است اعلام شود می رسید. میتوانید یک ماسک طلایی ببرید که به شما شانس ورود شرکت در بزرگنرین مهمانی شهر را میدهد. باید چهار بازی کوچک را ببرید.

جمع آوری روبان

اولین بازی نزدیک ماست – نزدیک زودخانه. باید تا جایی که میتوانید روبان زنان را بگیرید. فقط از یک گروه زنان به گروه بعدی رفته و از آنان دزدی کنید.

مسابقات فتح پرچم

بازی بعدی در بخش غربی منطقه خواهد بود. باید تعدادی پرچم را بردارید و به منطقه خودتان ببرید. رقبای شما سعی خواهند کرد تا شما را متوقف کنند.

دارو های التیام بخش در اینجا کارامد خواهند بود. در ابتدای هر دور ، به سوی هدفتان بدوید و از بالای ساختمانی که پرچم در زیر آن قرار دارد به پایین بپرید. مقداری از سلامتی حود را از دست خواهید داد اما حتماً نفر اول خواهید شد. بر روی سقف بروید. باید سریع باشید وگرنه دشمنانتان سریع تر از شما پرچم ها را برمیدارند.

این بخش زیاد سخت نیست. همیشه میتوانید پرچم ها را از حریفانتان بگیرید. به علاوه این که ، میتوانید از بیزاری آنها از آب استفاده کنید. زمانی که به داخل آب میپرید ، تعقیب و گریز برای لحظاتی متوقف میشود.

و آنها رفتند…

آخرین مسابقه در نزدیکی کشتی انجام میشود. این مسابقهع سخت تر از بقیه است. در ابتدا به سوی خیابان بدوید.

حالا با استفاده از عناصر گوناگون در دیوار سمت راست شروع به بالا رفتن کنید. بعد از چند لحظه ، به چپ بپیچید و بر روی دیوار سفید بپرید.

به گوشه و کنار بروید. بعد از مدتی از سقف بالا رفته و از طناب ها استفاده کنید.

به پشت بام ها برگردید و دوباره شروع به دویدن کنید. در پایان به درون آب بپرید ، از آب بیرون آمده و شروع به دویدن کنید. مسابقه زمانی تمام خواهد شد که شما به کشتی برسید.

متقلب ها هیچ وقت پیشرف نمیکنند

نهایتاً ، میتوانیم مسابقه آخر را شروع کنیم. مأموریتتان ظاهراً خیلی آسان خواهد بود. با مشت هایتان بر بازیکنان دیگر غلبه کنید.

بعد از لحظاتی دانته با شما مبارزه خواهد کرد اما او مشکلی نخواهد بود. متاسفانه سیلویو تعدادی سرباز بر علیه ما میفرستد. در این هنگام ، باید آنها را خلع سلاح کرده و کارشان را با اسلحه های خودشان تمام کنیم. در حال حاظر ماسک را نخواهیم گرفت. نزد آنتونیو بازگردید.

انفجار

ما به ماسک طلایی نیاز داریم. به سمت منطقه علامتگذاری شده بروید و به دنبال دانته بگردید. او در جایی مشغول به قدم زدن خواهد بود. در یک گروه از روسپی های نزدیک مخفی شوید و تا زمان عبور او از کنار شما صبر کنید.

حالا به زنانی که در پشت او در حال قدم زدن هستند نزدیک شوید. به او نزدیک شده و از او دزدی کنید ( روش استاندارد ) ، سپس دور شوید و به مهمانی بروید.

زمانی که اتزیو به مکان مناسب رسید ، ماسک هایش را عوض خواهد کرد ، حالا میتوانید از نگهبانان بگذرید. خواهرتان را ملاقات خواهید کرد که به شما توصیه میکند که در بین دختران مخفی شوید.

لحظاتی بعد ، دانته ظاهر خواهد شد و دستور جستجو برای اتزیو را صادر خواهد کرد. یک دختر را استخدام کنید تا از مواجه شدن با نگهبانان اجتناب کنید تا از مواجه شدن با نگهبانان اجتناب کنید. بعد از یک دقیقه ، هدفتان ظاهر خواهد شد.

مارکو بارباریگو در کشتی در بین تعداد زیادی سرباز است. تفنگ ارزشمندتان را دارید پس از آن استفاده کنید. یک روسپی را استخدام کرده و با او به سوی دیوار نزدیک به کشتی بروید. حالا بارباریگو را هدف گرفته و به او شلیک کنید.

حالا باید ناپدید شوید. فقط به درون آب پریده و به سوی طرف دیگ شنا کنید. حالا نزد خواهرتان و آنتونیو بازگردید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا