Assassin's creed IIراهنمای بازی

راهنمای بازی Assassin’s creed II – Sequence 2

در این قسمت از آموزش های بازی Assassin’s creed II ، به شرح مراحل Sequence 2 میپردازیم.

دیباچه

خدمتکار به شما خواهد گفت که باقی اعضای خانواده شما کجا هستند. تا حد ممکن سریع به آنجا بروید.

همرنگ شدن

اولین جزء از سه جزء در دسترس در بازی را خواهید دید : روسپی ها. نزدیک یک گروه بشوید ( برای نگهبانان نامرئی خواهید شد ).

آخرین مهارتی که روسپی ها به شما آموزش خواهند داد دزدی است. برای نصاحب بر اموال کسی فقط کافی است به او نزدیک شده و X را نگهدارید. بعد از گرفتن طلاهایش فقط راه خود را پیش بگیرید. باید از ۵ نفر به عنوان یک امتحان ، دزدی کنید. سپس به دختر ها بازگشته و با پائولا صحبت کنید.

بودن در وضعیت برتری مفید است

حالا وقت آن است تا از خنجر پدرتان استفاده کنید. به کارگاه لئوناردو بروید. خوشبختانه او استعداد های فوق العاده ای دارد و میتواند به سرعت معمای سلاح عیر معمولتان را حل کنید. صحبت شما با او توسط یک نگهبان به هم میخورد. به حیات پشتی بروید و شر سرباز را از سرتان کم کنید.

حالا وقت آن است تا کثیف کاری خود را تمیز کنید. جسد نگهبان را به داخل کارگاه منتقل کنید. حالا میتوانید برای مأموریت بعدی خود را آماده کنید.

قاضی ، هیئت منصفه ، جلاد

حالا وقت کمی انتقام است.بر روی بام بپرید و به میدان سانتا کروک ( Santa Croce ) بروید. بر روی لبه بام بمانید تا دید خوبی داشته باشید. هدف شما در حال حرکت به مرکز معبد است. باید حرکات او را ردیابی کنیم و سعی کنیم تا به کلیسا برسیم. از بام به درون یونجه ها بپرید.

زمانی که به میدان رسیدید از قابلیت های جدیدتا استفاده کنید. در جمعیت مخفی شوید یا به روسپی ها پول بدهید. به ساختمانی که در طرف دیگر وجود دارد وارد شوید ، به آرامی به سمت هدفتان حرکت کنید و در بین مردم قدم بزنید.

زمانی که به قدر کافی به هدفتان نزدیک شدید ، او را بکشید. کار انجام شده است اما باید فرار کنید. دو راه پیش رویتان دارید : خروجی اصلی و بام ساختمان.

ناپدید شده و در یونجه ها یا در بین مردم مخفی شوید. به پائولا برگشته و به او اخبار را بدهید.

آوازۀتان را بخوابانید

حالا باید برای کم کردن آوازۀ خود کاری کنید. اولین کار ممکن ، نابود کردن پوستر هایی با تصویر شماست. دومین کار هم متقاعد کردن جارچی ها با مقداری پول است ، یک راه گران اما مؤثر ( %۵۰-). راه حل نهایی پیدا کردن و کشتن تعدادی کارمند فاسد است ( %۷۵- ).

زمانی که سابقۀتان پاک و سفید شد ، پیش روسپی ها بروید. خانوادۀتان در آنجا منتظر شما هستند.

تا دیدار بعد خدانگهدار

ماریا و کلودیا را اسکورت کنید و از نقاطی که در نقشه مشخص شده اند بگذرید ( نگهبانان در صورتی که به سمتشان سکه پرتاب کنید برای شما مزاحتمی ایجاد نخواهند کرد ). در نزدیکی دروازه ، گروه بزرگی از سربازان که راه خروجی را مسدود کرده اند ، خواهید دید. به تعدادی روسپی پول دهید تا حواس آنها را پرت کنند.

حالا سربازان مشغول خواهند بود و حتی متوجه شما که از کنار آنها رد میشوید هم نخواهند شد. علامت ها را دنبال کنید. این سکانس نیز به پایان خواهد رسید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا