Assassin's creed II : Brotherhoodراهنمای بازی

راهنمای بازی Assassin’s creed II : Brotherhood – Sequence 8

قسمت دوم

در این قسمت از راهنمای بازی Assassin’s creed II : Brotherhood ، به شرح مراحل قسمت دوم از Sequence 8 میپردازیم.

تطابق کامل : هیچ کس را نکشید.

به سوی نقطه علامتگذاری شده روی نقشه حرکت کنید. پایین تر بروید و سپس وارد پنجره باز شوید. شما نباید درباره نگهبانان نگران باشید. اما سعی کنید تا کسی را در آنجا نکشید.

معشوق سابق برژیا به شما می گوید که هدفتان کجاست. او را دنبال کنید و کات سین دیگری را تماشا کنید.

بعد از کات سین ، بالای پله ها بروید و از دیواری که در سمت راست قرار دارد بالا بروید. قادر خواهید بود تا بر روی بستر چوبی بپرید. چند متر دور تر میله فلزی که بر روی دیوار قرار دارد را بگیرید. به سوی آخرین میله بپرید و از دیواری که در سمت راست قرار دارد بالا بروید. راهرو توسط یک نگهبان ، نگهبانی می شود.

به او اهمیتی ندهید ، از پله ها بالا بروید و به سمت چپ بپیچید. برای گرفتن تطابق کامل نمیتوانید او را بکشید پس از پله ها بالا بروید و به درون یونجه ها بپرید.

حالا تا جایی که به دیوار برسید به راست بروید و از روی خندق بپرید تا به نقطه  علامتگذاری شده بروید. در آنجا باید عجله کنید.

برای کامل کردن این مأموریت ، باید فقط به هدفتان نزدیک شوید. بهترین گزینه برای خلاص شدن از شر نگهبانان ، کشتن آنهاست ، اما برای گرفتن تطابق کامل نمیتوانید این کار را انجام دهید. سعی کنید تا با رفتن به جمعیت باقی مردم ، از نگهبانان دوری کنید.

سیب عدن

تطابق کامل : سلامتیتان را از دست ندهید.

این مأموریت را با یک اثر هنری قدرتمند به نام سیب عدن شروع میکنید. زمانی که از آن استفاده می کنید ، از سلامتیتان کاسته می‌شود ، پس اگر میخواهید تطابق کامل را بگیرید این کار را نکنید. به جهت شرق بروید و زمانی که به میدان رسیدید ، به سمت چپ بپیچید. از نگهبانان با پریدن به روی ساختمان‌ها دوری کنید. اگر کسی سعی کرد که به شما آسیب بزند ، جاخالی دهید. مهم ترین چیز این است که منطقه را زرد نگهدارید و تحت پوششتان بمانید. بهترین گزینه پریدن به درون خندق و شناست.

تشکیل منطقه غیرنظامی

به منطقه علامتگذاری شده بروید و کات سین را تماشا کنید. زمانی که کات سین به پایان رسید ، به شما توسط نگهبانان زیادی حمله خواهد شد. آنها را با سیب عدن بکشید ، X را فشار دهید و سپس آنرا بعد از ۳ ثانیه رها کنید.

قرمز دیدن

بعد از صحبت با خواهرتان ، به سوی منطقه سبز رنگ بدوید ، از حالت Eagle Vision استفاده کنید تا کاردینال را بیابید.

او را تا جایی که به کلوسوم برسید دنبال کنید. بعد از یک کات سین کوتاه ، به شما توسط سربازان زیادی حمله خواهد شد.

دشمنان شما در حالت امواج به شما حمله خواهند کرد. زمانی که گروه ظاهر شد ، آنها را به یک موقعیت بکشانید و سپس از سیب عدن برای کشتن آنها استفاده کنید. میتوانید از افرادتان نیز استفاده کنید.

همه راه‌ها منتهی می شود به …

بعد از صحبت با Bartolomeo ، به دروازه علامتگذاری شده بروید و با تعدادی از سربازان برژیا مبارزه کنید. همه آنها را بکشید و کات سین را تماشا کنید.

بعد از صحبت با لئوناردو ، بیرون بروید. به میدان نبرد منتقل می شوید. همه دشمنانتان را بکشید و سپس کات سین را تماشا کنید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا