Assassin's creed II : Brotherhoodراهنمای بازی

راهنمای بازی Assassin’s creed II : Brotherhood – Sequence 6

قسمت اول

در این قسمت از راهنمای بازی Assassin’s creed II : Brotherhood ، به شرح مراحل قسمت اول Sequence 6 میپردازیم.

The Baron De Valois

دروازه بان

تطابق کامل : سلامتیتان را حفظ کنید.

به اقامتگاه Bartolomeo بروید و به او کمک کنید تا از قلعه دفاع کنید. برای اینکار هر سه دروازه را ببندید.

ابتدا از دیوار علامتگذاری شده در روبروی اولین دروازه بالا بروید. به شمت چپ بروید و در همان جهت بپرید. از بالای سر دشمنانتان پرواز خواهید کرد و سپس به اولین اهرم می رسید.

حریفانتان را بکشید و از اهرم استفاده کنید. زمانی که نزدیک شدید به طرف دیگر دژ بروید.

می توانید همین عملیات را در اینجا تکرار کنید. فراموش نکنید تا قبل از اینکه اهرم استفاده کنید همه را بکشید ، در غیر این صورت شما را خواهند زد. دشمنان بیشتری را میتوانید در نزدیکی آخرین دروازه پیدا کنید. برای کشتن آنها از اساسین هایتان استفاده کنید. زمانی که آنها در حال مبارزه هستند اتزیو از اهرم استفاده خواهد کرد.

زمانی که قلعه امن شد ، کات سین را تماشا کنید ، اسبتان را بردارید و Bartolomeo را دنبال کنید. در واقع به کمپ دشمنان خواهید رسید و مأموریت تمام خواهد شد.

بوسه فرانسوی

تطابق کامل : تحت پوششتان بمانید.

بعد از صحبت با Bartolomeo ، باید ۲۰ لباس فرانسوی پیدا کنید. برای گرفتن آنها باید تعدادی سرباز را بکشید. مشکل این است که زمانی که آنها شما را ببینند ، دیگر نمی توانید تطابق کامل بگیرید.

بهترین گزینه استفاده از تعدادی سرباز مزدور و اساسین های دیگر است. می توانید آنها را در یک گوشه از قلعه ببینید و استخدام کنید. با آنها به کمپ بروید و به گروه های کوچک حریفان حمله کنید. سربازان تنها را میتوانید با Hidden Blade بکشید.

اسب تروا

تطابق کامل : سلامتیتان را به طور کامل حفظ کنید.

با Bartolomeo صحبت کنید و با سربازانی که لباس ها را پوشیده اندبه دژ فرانسوی بروید. در هنگام این سفر ، یادتان باشد که همه سربازان باید زنده بمانند.

بعد از چند متر ، به شما توسط تعدادی از دشمنانتان حمله خواهد شد. آنها را سریعاً بکشید و به راهتان ادامه دهید.

در روستا ، نیرو هایتان دوباره متوقف خواهند شد. اگر کسی شما را ببیند ، مأموریتتان به پایان خواهد رسید. مأموریتتان کشتن سه نگهبان است. بهترین کار این است که دشمنانتان را قبل از اینکه افرادتان به روستا برسند بکشید. در ابتدا نگهبانی که در سمت چپتان قرار دارد بکشید.

او را دنبال کرده و زمانی که در زیر درگاه سنگی قرار گرفت به او از پشت خنجر بزنید. دومین سرباز بالای سقف خواهد بود. او را نیز بکشید و دشمنی که در نزدیکی دروازه است را بکشید. میتوانید این کار را با کمک افرادتان یا تفنگتان انجام دهید.

با Bartolomeo صحبت کنید و به سمت راستتان بروید. گروهی دیگر میابید.

در ابتدا ، نگهبانی که نزدیک دروازه است را بکشید. از سقف بالا بروید و با تفنگتان به او شلیک کنید. هدف بعدی شما سربازی است که در حال نگهبانی از ساختمانی که در سمت راستتان قرار دارد است. او را زمانی زیر درگاه سنگی بود بکشید. آخرین دشمنتان را میتوانید با کمک افرادتان بکشید.

بعضی وقت ها Bartolomeo در بین مردانش گیر میکند پس به او نزدیک شوید و B را فشار دهید تا به او کمک کنید. بعد از مدتی ، باید سه نگهبان دیگر را بکشید. در ابتدا نگهبانی را بکشید که در مرکز قرار دارد. سپس از سقف بالا رفته و دومین هدفتان را بکشید. آخرین دشمنتان را میتوانید بر روی زمین پیدا کنید.

حالا سعی کنید به مردانتان نزدیک بمانید و مستقیم بروید. تعدادی کات سین را مشاهده خواهید کرد.

به مکالمه گوش دهید و سربازان فرانسوی را بکشید.

منبع
Game Pressure
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا