Batman : Arkham asylumراهنمای بازی

راهنمای بازی Batman : Arkham asylum – Medical Facility

قسمت دوم

در این قسمت از راهنمای Batman : Arkham asylum ، به شرح مراحل قسمت دوم Medical facility میپردازیم.

مرکز پزشکی 

به دکتر نزدیک شوید که یک کات سین را مشاهده کنید. حالا باید یک گروه کوچک از گردن کلفت ها را شکست دهید. آنها از هیچ سلاحی استفاده نمیکنند پس هیچ مشکلی نخواهد بود. همین که آنها را شکست دادید دکتر را با فشار دادن کلید عملیات آزاد کنید. به راهروی بالاتر ، جایی که او در امان است بروید.

فقط یک دکتر مانده است که باید نجات دهید ( Kellerman ). به تقاطع قبلی برگردید و یک راهروی تجسس نشده را انتخاب کنید. یک خط آبی که بر روی زمین رنگ شده را دنبال کنید. درست مانند قبل نباید زیاد درباره دو دشمنی که در راهرو نگهبانی می دهند نگران باشید. هر دو را ناکار کرده و یک در را در نزدیکی باز کنید تا به منطقه مشاهده بیمار برسید.

دو گردن کلفت دیگر مشغول نگهبانی محل عبور نزدیک هستند و مشخص است که باید قبل از حرکت آنها را بکشید. به سوی دیوار شیشه ای بزرگ بروید و به چیز هایی که میگویند گوش دهید. برای خلاص شدن از شر سمومی که توسط جوکر جا گذاشته شده اند نیز باید حالت کاراگاهی خود را فعال کرده و بالا را نگاه کنید و به یک لبه کوچک چنگ بزنید.

زمانی که به بالا رسیدید یک دریچه تهویه نزدیک را انتخاب کنید و سپس به اتاقی که با یک گاز سمی پر شده است میرسید. به سمت راستتان پیش بروید و اولین پنل کنترل را هدف بگیرید طبیعتاً باید از Batarang استفاده کنید تا به پنل ضربه ای وارد کنید.

این دفعه باید به سمت چپ حرکت کنید به لبه نزدیک شوید و کلید عملیات را نگه دارید تا به آرامی به سوی بستر پایین تر به آرامی پرواز کنید. بعد از فرودتان راهتان را به سمت لژ دیگری باز کنید. در اینجا خواهید توانست یکی از دشمنانتان را بزنید اما به جای نشانه گرفتن او سعی کنید تا طناب را با Batarang بزنید ، اگر همه کار های مربوط به نقشه را انجام بدهید دشمنانتان را باید به سوی اتاقی که در زیرشان قرار دارند ، فرود بیایند.

حالا باید به سمت بستر دیگر که در نزدیکی قرار دارد حرکت کنید. مواظب باشید زیرا ، اگر بیفتید فقط یک ثانیه وقت دارید تا به امنیت بازگردید. زمانی که به بستر آخر برسید به سمت دیوار غربی بروید تا Batarang هایتان را به سمت پنل کنترل بعدی پرتاب کنید.

قدم بعدیتان ، پرواز به یک بستر دیگر در اطرافتان است پس به اتاقی که یکی از ساکنان بی حرکت شده است نزدیکتر شوید. زمانی که در ایمنی کامل فرود آمدید به راست بپیچید و آخرین پنل کنترل را از اینجا پیدا کنید. زمانی که نابود شد ، شما از شر گاز های سمی خلاص میشوید. به پایین به سمت طبقه هم کف بروید و با Aaron Cash ( یکی از نگهبانان ) صحبت کنید.

این اتاق را برای بازگشت به راهروی بالاتر ترک کنید. به سمت شرق و به سمت منطقه آسایشگاه شروع به حرکت کنید ( خط آبی روی زمین ). یک حریف تنها قرار است که در طول مسیر به شما حمله کند ، هر چند که مبارزه با او قرار نیست آسان باشد. برای اولین بار باید از شنلتان استفاده کنید تا او را بی حرکت کنید. به او اجازه ندهید که از چاقویش استفاده کند ، زمانی که یک علامت قرمز در بالای سرش ظاهر شد تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از کلید های متناظر را فشار دهید.

دری که به آسایشگاه هدایت میشود را انتخاب کنید و سپس یک کات سین جدید را مشاهده خواهید کرد. زمانی که کات سین به پایان رسید به نزدیک ترین گارگویل چنگ بزنید. حواستان باشد که آنجا سه نگهبان دیگر وجود دارند. منتظرشان باشید تا شروع به نگهبانی بخش های مختلف اتاق کنند. این کار آنها را به هدفی آسانتر تبدیل میکند.

از لحاظ تئوری میتوانید این مکان را فقط ترک کنید. هر چند توصیه میکنیم که وقت بیشتری صرف نابود کردن دشمنان کنید. صبور باشید و آنها را یکی یکی خنثی کرده و منتظر باشید تا بعد از هر حمله آب ها از آسیاب بیافتند. زمانی که منطقه امن شد به پایین به سمت منطقه ای که دفعه قبلی با دکتر ها صحبت کردید بروید. از آسانسور استفاده کنید تا به سمت طبقه دیگر بروید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا