فکت

حقایق بازی clash of clans

باز هم حقایق بازی Clash of Clans درباره این بازی که ممکن است کاربران آن را متعجب کند. حقایقی که ممکن است شمارا به وجد آورد.

 تبلیغات در مسابقه Super Bowl با هنرنمایی لیام نیسون

Clash of Clans

در آخرین مسابقه Super Bowl که یکی از از پربیننده‌ ترین مسابقات و برنامه‌های تلویزیونی در کشور آمریکا است.

بازی Clash of Clans تبلیغاتی بازرگانی در خلال این مسابقه داشت که در آن ستاره هالیوود و سری فیلم Taken در حال انجام این بازی روی گوشی هوشمند خود بود.

این تبلیغ به عنوان پربیننده‌ ترین آگهی بازرگانی Super Bowl سال ۲۰۱۵ برگزیده و توسط کاربران وب‌ سایت یوتیوب نیز به عنوان دومین تبلیغ خوب این بازی بزرگ انتخاب شد.

سوپرسِل: غول صنعت بازی‌های موبایل

Super Cell

این استودیو بازی‌ سازی که در شهر هلسینکی فنلاند متولد شد،‌ پشت بازی Clash of Clans و سایر بازی‌ های پرطرفدار موبایل مانند Hay Day، Boom Beach و Pet’s vs Orcs قرار دارد.

پیش از این در مقاله‌ ای به تحلیل موفقیت این استودیو پرداختم. خرداد ماه سال ۱۳۸۹ (ژوئن ۲۰۱۰) شهر هلسینکی واقع در کشور فنلاند، تولد استودیویی را جشن گرفت که اکنون یکی از معروف‌ ترین و رو به رشدترین استودیو های بازی‌ سازی جهان است.

سوپرسل (Super Cell) توسط ایلکا پانانن (Ilkka Paananen) تاسیس شد و از یک اتاق به مساحت ۳۰ متر مربع شروع به کار کرد و حالا علاوه بر فنلاند، در ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی و ژاپن مستقر شده است و آن تیم بسیار کوچک سال ۲۰۱۰، حالا ۱۵۰ نفر عضو با ۳۰ ملیت مختلف دارد.

 P.E.K.K.A و پیدا شدن مخفف آن از طریق فیسبوک

P.E.K.K.A

سوپرسل در سال ۲۰۱۲ اقدام به برگزاری یک مسابقه در شبکه اجتماعی فیسبوک کرد. یکی از حقایق بازی clash of clans مسابقه‌ای که در آن شرکت‌کنندگان باید مناسب‌ترین جمله را برای وصف نیروی پکا با توجه به حروف به کار رفته در آن اعلام کنند. اما فرد برنده چه گفت؟ او این نام را برای پکا انتخاب کرد:
Perfect Enraged Knight Killer of Assassins
شوالیه خشمگین بی‌نقص قاتل آدمکش!
آفرین بر مردم فیسبوک!

پکاها مونث هستند
مدت زیادی بود که کاربران بازی سوال می‌پرسیدند که جنسیت پکا چیست؟ زن یا مرد تا بالاخره سوپرسل جواب این سوال را در صفحه بارگذاری بازی داد و پکا را با ضمیر مونث خطاب کرد.

 

نیروها در بازی در گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند

HEROES

در بازی Clash of Clans شما می‌ توانید تا ۵ گروه از نیروهای مختلف را برای جنگیدن به کار گیرید. این گروه‌ ها عبارت است از:
نیروهای ردیف اول (بربر، آرچر و گابلین)
نیروهای ردیف دوم (جاینت، وال‌ بریکر، بالون و ویزارد)
نیروهای ردیف سوم (هیلر، دراگون و پکا)
نیروهای اکسیر سیاه (مینیون، هاگ رایدر، والکری، گولم، ساحره و لاواهاوند)
هیروها ( بربرین کینگ و کویین)

این دیوار را با آن دیوار اشتباه نگیرید!

WARS

مانند سایر بازی‌ های آنلاین/ استراتژی، چیدن روستا در گوشه‌ ای از نقشه باعث نمی‌ شود تا گوشه‌ های نقشه مانند یک دیوار عمل کنند پس مراقب باشید و از دیوارهایتان نهایت استفاده را بکنید و این دیوار را با آن دیوار اشتباه نگیرید.

همچنین بخوانید :حقایق جالب دنیای بازی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا